organizacja imprez liczby
iki studio organizacja imprez

Dmuchańce

Promocja – zamów zjeżdżalnie 6m a suchy basen z kulkami dostaniesz gratis. Płacisz za jedno dostaniesz 2 urządzenia

Urządzenia dmuchane dla dzieci.

Organizując imprezy na świeżym powietrzu zapewniamy moc atrakcji dla dzieci. Należą do nich tzw. „Dmuchańce”, czyli nadmuchiwane urządzenia służące dzieciom do zabaw ruchowych.

Jakie Dmuchańce są w naszej ofercie?

Dysponujemy różnej wielkości sprzętem, który jest przeznaczony dla dzieci w różnym wieku.

Posiadamy szeroki wybór urządzeń dmuchanych: zamki dmuchane, zjeżdżalnie różnej wielkości, dmuchany tor przeszkód, ściankę wspinaczkową i wiele innych.

Wszystkie „Dmuchańce” posiadają atest i są bezpieczne, oraz przystosowane dla dzieci. Każdy z obiektów obsługiwany jest przez wyszkolony personel, który instruuje dzieci jak korzystać z urządzenia dmuchanego i dba o bezpieczeństwo korzystających.

Dlaczego Dmuchańce są tak lubiane przez dzieci?

Dzieci bardzo chętnie bawią się na „Dmuchańcach” gdyż jest to jedna z atrakcyjniejszych form rozrywki. Stanowią one główną atrakcję imprez plenerowych. Zabawie na „Dmuchańcach” nie oprze się żadne dziecko.

Impreza z „Dmuchańcami” gwarantuje świetną zabawę, niezapomniane wrażenia i zadowolenie dzieci. Zjeżdżalnia jest ulubioną rozrywką dla dzieci w każdym wieku ale i dla dorosłych. Suchy basen to ulubiona forma zabawy dla najmłodszych, które w 6 tys małych piłek bawią się rewelacyjnie a równocześnie bardzo bezpieczna. Dla najmłodszych mamy jeszcze kolejkę na szynach oraz karuzele podłogową, są to urządzenia których nie może zabraknąć na Dniu Dziecka czy innej imprezie na której są dzieci.

Inne rozwiązania na zabawy plenerowe

W naszej ofercie znajduje się również eurobunge, zamek do skakania, kule wodne oraz trampolina. Są to urządzenia, które również cieszą się wśród dzieci dużą popularnością i są chętnie przez nich używane.

Dmuchany plac zabaw to połeczenie paru urządzeń przeznaczone dla dzieci w każdym wieku.

Jeżeli impreza organizowana jest w pomieszczeniu zamkniętym polecamy dmuchaną mini-zjeżdżalnię w kształcie smoka , pieszczotliwe zwaną „Smoczkiem”. Ze względu na wielkość, przeznaczona ona jest dla dzieci najmłodszych.

Wszystkie te dmuchane urządzenia można wypożyczyć przykładowe ceny:

Zjeżdzalnia 6m wysoka 1300 zł netto

Zjeżdżalnia 8m wysoka 1500 zł netto

Zjeżdżalnia 9m wysoka 1800 zł netto

Suchy basen 900 zł netto

Batut 500 zł netto

Zjeżdzalnia smoczek 600 zł netto

Eurobunge 1950 zł netto

Zamek do skakania 900 zł netto

Dmuchany plac zabaw 1500 zł netto

Kule wodne wraz z basenem 1800 zł netto

Karuzela Podłogowa 2100 zł netto

Kolejka 1750 zł netto

Cena wynajmu dotyczy 6 godzin, wraz z obsługą oraz transportem do 100 km od Krakowa.

zapraszamy do wysłania zapytania biuro@iki-studio.pl lub kontaktu telefonicznego 506 969616

Zaufali nam: Comarch S.A, Hotel dr Ireny Eris, Hotel Farmona, Edison S.A Roedl Outsourcing sp. z o.o., Actifun Sp.zo.o, Markoland, Kopalnia Wapienna Czatkowice, Zakład Produkcyjny Masmal Dairy Sp. z o.o., Będzińskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Osiedla "Podskarpie", Hotel Radison blu, Urząd Dzielnicy Wola, MartJack Extreme Event, Skansen Smaków, DH Heban, Gardecko sp z o.o., Market Piotr i Paweł, Cementownia Kraków-Nowa Huta, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenie „Przyszłość naszych dzieci”, Galeria 15 Lubostroń