organizacja imprez liczby
iki studio organizacja imprez

Organizacja imprezy na Dzień Dziecka

Nie masz pomysłu na imprezę na Dzień Dziecka? Zadzwoń do nas. Firma eventowa Iki-studio specjalizuje się w organizowaniu imprez na Dzień Dziecka. Naszą specjalnością jest przygotowanie imprez dla dzieci w tym szczególnym dla nich dniu. Posiadamy mnóstwo pomysłów na zorganizowanie imprezy dla dzieci. Mogą to być dowolnie wybrane imprezy tematyczne, zabawy z klaunem, pokaz iluzjonisty czy gry i zabawy w plenerze.

Atrakcje podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka

Można powiedzieć, że rozrywka dla dzieci to nasza specjalność. Impreza dla dzieci może być utrzymana w temacie np. Piratów z Karaibów, Balu u Królewny Śnieżki czy Wioski Indian a naszym autorskim programem jest Akademia Pana Kleksa

Urocza wróżka pomaluje dzieciom buźki w wybrane wzorki, przekształcając malucha w kotka, myszkę czy tez elfa. Klaun rozbawi do łez całe towarzystwo, integrując dzieci do wspólnej zabawy oraz zachęci najbardziej niemałych uczestników. Pokaże jak się robi ogromne bańki mydlane, zrobi dzieciom zwierzątka czy ozdoby z balonów. Nauczy chodzić na mini szczudłach. Barwny i roześmiany dostarcza mnóstwo radości.

Doświadczeni animatorzy zapewnią dzieciom interesującą zabawę przez cały czas trwania imprezy. Będą to gry, zabawy, zgadywanki oraz tańce przy muzyce.

Interesującym akcentem mogą być zorganizowane w trakcie imprezy warsztaty. Mali uczestnicy nauczą się jak malować na tkaninach, zobaczą i spróbują swoich sił w origami. Poznają tajniki powstawania biżuterii, malowania na szkle, szydełkowania czy rzeźbienia z ciastoliny.

Jednym z elementów imprezy może być także przedstawienie o charakterze edukacyjnym, przybliżające zasady poruszania się na drodze czy temat poruszający ochronę środowiska.

Ruch to zdrowie! Zwłaszcza w Dzień Dziecka

Firma Iki-studio dostarcza na imprezę urządzenia zapewniające dzieciom porcję ruchu. Są to:

Imprezy dla dzieci mogą być zorganizowane w wybranych pomieszczeniach lub na wolnym powietrzu z wykorzystaniem urządzeń rozrywkowych przeznaczonych dla dzieci. Imprezy dla dzieci zapewniają atrakcje dostosowane do wieku i możliwości jej uczestników. Zapewniamy rozrywkę pod okiem profesjonalistów, przy dobrej muzyce, oferując moc atrakcji. Każda impreza dla dzieci staje się niezapomnianym przeżyciem.

Impreza z okazji Dnia Dziecka z iki-studio.pl, zapraszamy posiadamy jeszcze wolne terminy

Zaufali nam: Comarch S.A, Hotel dr Ireny Eris, Hotel Farmona, Edison S.A Roedl Outsourcing sp. z o.o., Actifun Sp.zo.o, Markoland, Kopalnia Wapienna Czatkowice, Zakład Produkcyjny Masmal Dairy Sp. z o.o., Będzińskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Osiedla "Podskarpie", Hotel Radison blu, Urząd Dzielnicy Wola, MartJack Extreme Event, Skansen Smaków, DH Heban, Gardecko sp z o.o., Market Piotr i Paweł, Cementownia Kraków-Nowa Huta, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenie „Przyszłość naszych dzieci”, Galeria 15 Lubostroń