organizacja imprez liczby
iki studio organizacja imprez

Organizacja imprez dla osób niepełnosprawnych

Nie istnieje jedna znana i uznana definicja niepełnosprawności. Można powiedzieć ze ilu jest niepełnosprawnych tyle jest form dysfunkcji. Ale bycie niepełnosprawnym nie wyklucza człowieka poza nawias społeczeństwa. Bycie innym nie oznacza że powinniśmy rezygnować ze swoich pragnień, dążeń oraz tego co nas cieszy. Każdy człowiek jest wyjątkowy, każdy przyszedł na świat po to, żeby spełnić jakieś swoje zadanie, jakąś misję, każdy ma na ziemi swoje miejsce i odgrywa swoją rolę w życiu społecznym. Każdy ma prawo do rozwoju, samorealizacji oraz zabawy. Osoba niepełnosprawna , która jeździ na wózku inwalidzkim ma w życiu codziennym do pokonania mnóstwo trudności: nieczynne windy, brak podjazdów, zwyczajne progi czy nierówności terenu. Każdy kto miał chociaż raz w życiu złamaną czy zwichniętą nogę, wie jak trudne jest życie ludzi, którzy mają problemy z poruszaniem się.

Fakt, życie jest trudne, ale nie oznacza to że maja oni rezygnować z jego uroków. Szczególnie teraz kiedy wiosna, kiedy maj, kiedy się chce po zimie wyrwać na świeże powietrze, poprzebywać na łonie przyrody, nacieszyć się słońcem i towarzystwem przyjaciół.

Udział osób niepełnosprawnych w imprezie plenerowej

Uczestnictwo w imprezie plenerowej jest dla osób na wózkach szczególnie utrudnione, ze względu na potrzebę opieki (trudno się dostać do miejsc nieprzystosowanych dla wózków), ale nie jest niemożliwe. Nasza agencja eventowa Iki-studio specjalizuje się w organizacji imprez dla osób niepełnosprawnych. Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Nasi animatorzy zabawią zarówno dzieci jak i osoby dorosłe zapewniając im niezapomniane przeżycia i udział w zabawach przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowany personel zapewni opiekę, oraz dowóz osób będących na wózkach na sama imprezę.

Zorganizujemy klauna, zabawy, konkursy, quizy, warsztaty malowania, origami, robienia biżuterii, malarskie, zapewnimy dobra muzykę, przedstawienie, konferansjerkę, zapewnimy catering, zapewnimy dowóz na miejsce. Oraz gwarantujemy dla wszystkich wyśmienitą zabawę.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Zaufali nam: Comarch S.A, Hotel dr Ireny Eris, Hotel Farmona, Edison S.A Roedl Outsourcing sp. z o.o., Actifun Sp.zo.o, Markoland, Kopalnia Wapienna Czatkowice, Zakład Produkcyjny Masmal Dairy Sp. z o.o., Będzińskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Osiedla "Podskarpie", Hotel Radison blu, Urząd Dzielnicy Wola, MartJack Extreme Event, Skansen Smaków, DH Heban, Gardecko sp z o.o., Market Piotr i Paweł, Cementownia Kraków-Nowa Huta, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenie „Przyszłość naszych dzieci”, Galeria 15 Lubostroń