organizacja imprez liczby
iki studio organizacja imprez

Imprezy tematyczne

Każdy z nas był kiedyś uczestnikiem, lub przynajmniej słyszał o tzw. wyjazdach integracyjnych, czyli imprezach firmowych, w których uczestniczą pracownicy. Z mniejszym lub większym zapałem biorą udział w atrakcjach wyjazdowych organizowanych przez zakład pracy. Obowiązkowym punktem takiego wyjazdu jest suto zakrapiana kolacja, która często stanowi jedyną atrakcję takiego wyjazdu. Ale nie musi tak być.  Taki wyjazd firmowy można zorganizować w całkiem atrakcyjny sposób, zapewniając jego uczestnikom i rozrywkę i integrację. Wystarczy wybrać którąś z poniższych propozycji a nudny wyjazd służbowy przekształci się w zabawną i atrakcyjną imprezę tematyczną.

Wychodząc naprzeciw potrzebom, agencja Iki-studio proponuje zorganizowanie imprezy tematycznej, która zapewni jej uczestnikom niezapomniane wrażenia.

Imprezy tematyczne to doskonały sposób, aby uatrakcyjnić spotkanie biznesowe, imprezę urodzinową, czy wyjazd integracyjny. Jest to również sposób na dobrą zabawę i przyjemną rozrywkę.

Przykładowe imprezy tematyczne

Wiecznie żywe czasy PRL-u przeniosą nas w nieodlegle, ale jakże surrealistyczne klimaty rodem z ul Alternatywy4. Zastrzyku adrenaliny dostarczy skok na bungee, a Kryminalne zagadki pozwolą wykazać się wiedzą i spostrzegawczością. Na Dzikim Zachodzie dostarczy emocji związanych z rywalizacją i pozwoli wykazać się celnym okiem i zręcznością. Fotobudka z kolei zapewni uczestnikom pamiątkę w postaci zdjęć z wieczornego szaleństwa. Kasyno dostarczy adrenaliny związanej z uprawianiem hazardu, a Seksmisja… Każdego rozczuli wspomnienia Maksia i Albercika zagubionych wśród mrowia kobiet, udowadniających, że: Kopernik też była kobietą:)).

Wspólne warsztaty kulinarne pozwolą się zintegrować uczestnikom a adrenaliny i ryzyka dostarczy spożywanie przygotowanych własnoręcznie potraw.

Posiadamy gotowe scenariusze różnych imprez tematycznych, ale na życzenie klienta możemy stworzyć taki oceniasz na wybrany temat. Imprezy tematyczne obsługiwane są przez wysokiej klasy animatorów, artystów i DJ. Takie eventy tematyczne są gwarancją dobrej i nieszablonowej rozrywki.

Organizowane imprezy tematyczne

Organizujemy imprezy tematyczne na terenie Krakowa i całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.

Zaufali nam: Comarch S.A, Hotel dr Ireny Eris, Hotel Farmona, Edison S.A Roedl Outsourcing sp. z o.o., Actifun Sp.zo.o, Markoland, Kopalnia Wapienna Czatkowice, Zakład Produkcyjny Masmal Dairy Sp. z o.o., Będzińskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Osiedla "Podskarpie", Hotel Radison blu, Urząd Dzielnicy Wola, MartJack Extreme Event, Skansen Smaków, DH Heban, Gardecko sp z o.o., Market Piotr i Paweł, Cementownia Kraków-Nowa Huta, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenie „Przyszłość naszych dzieci”, Galeria 15 Lubostroń