organizacja imprez liczby
iki studio organizacja imprez

 Opieka dla dzieci na weselu.

Wesele to szczęśliwy czas dla Państwa Młodych ale też atrakcyjna impreza dla gości. Każdy ma ochotę zabawić się, porozmawiać z dawno nie widzianą rodziną, potańczyć czy spędzić chwile z Młodymi. Co zrobić aby impreza była udana, jeśli ma się małe dzieci?
Jest ogólnie przyjęte, że dzeci zabieramy ze sobą na imprezę weselną. Czasami zajmie się nimi starsze  rodzeństwo czy kuzonstwo, czasami organizują sobie czas same, ale rodzice muszą patrzyć czujnym okiem co wyprawiaja ich pociechy.
Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zatrudnienie animatora do zabaw z dziećmi. Wtszkolony animator zorganizuje dzieciom czas i uatrakcjini pobyt na weselu.
Może pomalować dzieciom bużki w rózne wzory, może  zrobic z baloników dmuchane zoo, zajmie dzieci intersującymi zabawami w  sali czy na  wolnym powietrzu, zorganizuje gry, zabawy,  wyścigi. Powodzeniem w tej stuacji cieszą się też warsztay gotowania, warsztay plastyczne czy  nauka origamii. Jeśli zajdzie taka potrzeba,  animator-opiekun położy dzieci spać i zostanie z nimi do przyjścia rodziców.
Jest to idealne rozwiązanie aby rodzice mogli się  swobodnie oddać  rozrywce a pociechy nie nudziły się na imprezie z  reguły przeznaczonej dla  dorosłych.
Firma Iki-studio posiada takich animatorów i chętnie pomoże w opiece nad  dziećmi na imprezie  weselnej. Gwartujemy że i rodzice i dzieci bedą zadowoleni z tak spedzonego czasu.

mini suchy basen

 

chusta klanza na przyjęciu urodzinowym

chusta Klanza

 

 

 

Zaufali nam: Comarch S.A, Hotel dr Ireny Eris, Hotel Farmona, Edison S.A Roedl Outsourcing sp. z o.o., Actifun Sp.zo.o, Markoland, Kopalnia Wapienna Czatkowice, Zakład Produkcyjny Masmal Dairy Sp. z o.o., Będzińskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Osiedla "Podskarpie", Hotel Radison blu, Urząd Dzielnicy Wola, MartJack Extreme Event, Skansen Smaków, DH Heban, Gardecko sp z o.o., Market Piotr i Paweł, Cementownia Kraków-Nowa Huta, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenie „Przyszłość naszych dzieci”, Galeria 15 Lubostroń