biuro@iki-studio.pl
534 69 07 11

Dmuchańce dla dzieci i dorosłych

Co to jest dmuchaniec?

Dmuchańcami nazywamy urządzenia dmuchane, przeznaczone dla dzieci i do zbaw plenerowych. Są to urządzenia typu: zjeżdżalnie dmuchane, zamki do skakania, dmuchane place zabaw, baseny z kulkami, kule wodne, kule zorba.

Dla kogo przeznaczone są dmuchańce?

W naszym posiadaniu są urządzenie przeznaczone dla dzieci jak dla dorosłych. Mniejsze zjeżdżalnie oraz baseny z piłeczkami przeznaczone są dal dzieci młodszych tak do 13 lat, natomiast na dużych zjeżdżalniach, zamkach do skakania oraz dmuchanych piłkarzykach, czy kulach zorba mogą bawić się starsi i dorośli uczestnicy.

Na jakie typy imprez warto zamówić dmuchańce?

Większość z tych urządzeń jest zmawiana na imprezy plenerowe, gdyż z powodu gabarytów wymagają one przestrzeni. Ale równie dobrze nada się dla nich duża hala czy wysoka sala gimnastyczne. Natomiast mniejsze zjeżdżalnie i suche baseny mogą być rozłożone w pomieszczeniach zamkniętych i używane bez względu na pogodę.
Kule wodne wymagają dostępu do źródła wody.

Czy dmuchańce nadają się na każdą imprezę?

Urządzenia dmuchane nadają się każdą imprezę plenerową, zamawiane są również na duże imprezy do firm, które dysponujących odpowiednimi pomieszczeniami.

dmuchańce wypożyczalnia sprzętu

Dmuchańce

dmuchańce wypożyczalnia sprzętu

Dmuchańce

Dmuchańce

Dmuchańce

Dmuchańce

Dmuchańce

dmuchance

Dmuchańce

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.