AGENCJA EVENTOWA IKI STUDIO I KONIEC IMPROWIZACJI

Agencję eventową IKI Studio tworzą ludzie z pasją i ogromnym poczuciem humoru. Wyróżnia nas kreatywność i pomysłowość. Organizacja każdej imprezy to dla nas kolejne wyzwanie – zawsze staramy się podchodzić do wszystkich zadań z kreatywnością i głową pełną pomysłów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.... potrzebny słoń ? Zorganizujemy, nawet różowego ???? Mikołaj z prawdziwymi reniferami? Są renifery i prawdziwy Mikołaj. Zaspokoimy każdą potrzebę Klienta, sprostamy każdemu wyzwaniu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy uczestnik eventu może mieć zupełnie inne upodobania i preferować inny sposób spędzania czasu. Ilość zrealizowanych przez nas imprez oraz grono stałych Klientów to najlepsza wizytówka tego, znamy receptę na sukces każdego wydarzenia.

Poszukujesz pomysłu na imprezę dla dzieci? Mamy nieograniczoną ilość pomysłów na zorganizowanie dla nich czasu. Stworzymy świat baśni, fantazji i przygód, w którym będzie panować wyjątkowa atmosfera, a wszystkie dzieci doświadczą niezapomnianych przeżyć. Nasz cel to radość i uśmiech na dziecięcych buziach.

Organizacja eventów w Krakowie – zadzwoń do IKI 534 69 07 11

Opracujemy i zrealizujemy scenariusz Twojego wyjątkowego wydarzenia. Zorganizujemy catering, wszelkie potrzebne urządzenia i gadżety, zapewnimy transport, a na koniec sprzątniemy teren po imprezie. Zarówno małe, jak i duże wydarzenia to dla nas chleb powszedni. Niezależnie od tego, czy mamy przygotować piknik rodzinny, imprezę plenerową dla firm, spotkanie integracyjne czy urodziny dla dzieci, kameralne spotkania rodzinne, jubileusze – zawsze podchodzimy do eventów z tym samym zaangażowaniem.

Organizujemy

Dzień Żeglarski w przedszkolu atrakcje imprezy dla dzieci

Edukujemy

dzień przedszkolaka atrakcje imprezy dla dzieci

Bawimy

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.