Dodaj opinię o iki-studio

Średnia ocen 5.0 gwiazdek (oparte na 5 ocenach)
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane pole

Przedstaw się
Jaki masz adres e-mail?
Jak się nazywa Twoja firma?
Nagłówek dla Twojej opini
Co o nas myślisz?

Najlepsze eventy w Krakowie

Najlepszy Mikołaj

Nasza firma, od ponad 3 lat organizuje dla dzieci imprezę z okazji Mikołaja. Na każdej z nich świetnie się bawimy ( rodzicie jak i dzieci), nie ma lepszego organizatora jak iki-studio. Polecam wszystkim.

Kasia
Selgros
26.01.2023

Wielkie dzięki

Z Firmą Iki Studio zetknęłam się kilkanaście dni temu, kiedy intensywnie szukałam w internecie rozwiązania problemu z piknikiem rodzinnym w przedszkolu. Wszystko było ustalone, rodzice poinformowani i zaangażowani w przygotowanie poczęstunku, a Firma z którą umawiałam się we wrześniu nie raczyła zanotować rezerwacji o czym nie miałam pojęcia i w dobrej wierze zadzwoniłam cztery dni przed planowanym piknikiem aby dopiąć szczegóły, po czym okazało się to co się okazało. Szczęście w nieszczęściu – trafiłam w dziesiątkę wchodząc na stronę Iki Studio która miała akurat ten termin wolny.
Wszystkim zajęli się profesjonalnie i z uśmiechem, a po udanych atrakcjach dla dzieci, rodzice dziękowali za najlepszy piknik jaki dotychczas z dziećmi spędzili ( nie widząc oczywiście o niczym). Tym bardziej jestem Wam wdzięczna, bo nie tylko zrobiliście dobrą robotę, ale wybawiliście mnie z kłopotliwej sytuacji. Serdecznie polecam zainteresowanym Waszą ofertę 🙂
s. Grażyna

s. Grażyna
Przedszkole Nr 26 Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Krakowie
26.01.2023

Świetna zabawa

Jesteśmy pod wrażeniem animacji z Panem Maćkiem. Fantastyczne, wrażliwe podejście do dzieciaków, profesjonalizm, świetne wyczucie w doborze mega ciekawych zabaw i umiejętność skupiania uwagi dziwciaków doskonale sprawdziły się nawet w naszym przypadku rozbrykanych dziewięciolatek.
Dziękujemy za super imprezkę!!!

Magda
26.01.2023

Pełen profesjonalizm

Firma zorganizowała integracje na najwyższym poziomie. Wszyscy świetnie się bawili, zadania idealnie dopasowane do grupy. Polecamy współpracę z firmą iki-studio.pl

Katarzyna
Solid Security
26.01.2023

Świetna zabawa

Iki-studio zorganizowało imprezę urodzinową dla mojej siedmioletniej córki. Była zachwycona 🙂 Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia.

Janusz W.
23.08.2017