Dzień ślubu i wesela to wyjątkowy moment w życiu każdej pary młodej. W tym ważnym święcie udział biorą również rodzina i znajomi państwa młodych, a wśród gości bardzo często nie brakuje dzieci. Planując organizację przyjęcia poślubnego, warto wziąć pod uwagę organizację atrakcji, które będą dla nich interesujące. Doskonałym pomysłem będzie na przykład skorzystanie z usług profesjonalnych animatorów, którzy opracują zestaw zabaw i gier dla najmłodszych. Właśnie takie możliwości daje współpraca z Iki Studio. Nasze animacje pobudzają kreatywność i wyobraźnię dzieci, dla których wesele również staje się niezapomnianym wydarzeniem. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z naszych usług, proponujemy zestaw gier i zabaw pozwalającym dziecięcym gościom na wspaniałe spędzenie czasu.

Animacja weselna dla dzieci Iki Studio – zabawa niezależnie od wieku

W Iki Studio wierzymy, że wesele powinno zapaść w pamięć wszystkich zaproszonych gości, bez względu na wiek. Właśnie dlatego nasze atrakcje dopasowujemy do każdego dziecka, gwarantując w ten sposób dobrą zabawę maluchom i komfort psychiczny rodzicom. W naszej ofercie nie brakuje animacji organizowanych zarówno w plenerze, jak i pod dachem, więc pogoda z pewnością nie przeszkodzi w ich realizacji. W ramach weselnych animacji dla najmłodszych można zaplanować m.in.:

  • puszczanie ogromnych baniek mydlanych, które stanowią nie tylko atrakcję dla dzieci, ale także oryginalną ozdobę zdjęć weselnych,

  • samodzielne konstruowanie wysokiej wieży z kolorowych rurek, podczas którego maluchy poczują się niczym prawdziwi inżynierowie,

  • naukę tworzenie zwierzęcych kształtów z wielobarwnych balonów,

  • dostęp do olbrzymich dmuchańców, które gwarantują wiele godzin zabawy,

  • malowanie twarzy w wymarzone wzory,

  • słodką watę cukrową

  • i o wiele więcej.

Nad realizacją każdej atrakcji przez cały czas czuwa doświadczony animator. Dzięki temu zabawa jest bezpieczna i gwarantuje jej uczestnikom mnóstwo wspomnień.

Jak przebiega animacja weselna dla dzieci?

W ofercie Iki Studio znajduje się wiele pomysłów na spędzenie czasu podczas przyjęcia weselnego. Trzygodzinny program obejmuje różnorodne zabawy sportowo-ruchowe, dostosowane do możliwości i oczekiwań dzieci w różnym wieku. Podczas gdy rodzice i opiekunowie doskonale bawią się na parkiecie, ich pociechy mogą zintegrować się z rówieśnikami i spędzić czas na wspólnej zabawie. Dzięki innowacyjnemu podejściu, najmłodsi goście mają realny wpływ na przebieg imprezy. Jednym z obowiązkowych punktów animacji jest na przykład tworzenie wyjątkowego bukietu z kolorowych balonów dla pary młodej.

Do dyspozycji dzieciaków są również zamki do skakania i tunel animacyjny, w których zabawa nie ma końca. Takie atrakcje to propozycje dla młodszych i starszych dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Małym miłośnikom sztuki spodoba się natomiast dostęp do kącika plastycznego.

Dlaczego warto zatrudnić animatora dziecięcego podczas wesela?

Korzystanie z usług animatora dziecięcego na weselu to dobre rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie uczestniczyć w zabawie tanecznej, podczas gdy ich pociechy zostaną pod opieką profesjonalistów. Poza tym, animatorzy przygotują dla dzieci mnóstwo atrakcji, co sprawi, że o nudzie nie będzie mowy. Łowienie kolorowych rybek, zabawa z liną animacyjną, udział w kreatywnych warsztatach i foto-lustro to tylko niektóre z dostępnych atrakcji. Dodatkowa usługa Iki Studio obejmuje możliwość wynajęcia opiekunki dla dziecka na całą noc oraz organizację kącika zabaw dla maluszków do 2. roku życia.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.