Animator na wesele

Jest ogólnie przyjęte, że dzieci zabieramy ze sobą na imprezę weselną. Czasami zajmie się nimi starsze  rodzeństwo czy kuzynostwo, czasami organizują sobie czas same, ale rodzice muszą patrzyć czujnym okiem co wyprawiają ich pociechy. Nie jest to komfortowa sytuacja dla rodziców.

Co zrobić aby impreza była udana, jeśli ma się małe dzieci?
Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zatrudnienie animatora do zabaw z dziećmi. Wyszkolony animator zorganizuje dzieciom czas i uatrakcyjni pobyt na weselu.

Firma Iki-studio posiada takich animatorów i chętnie pomoże w opiece nad  dziećmi na imprezie  weselnej. Gwarantujemy, że i rodzice i dzieci będą zadowoleni z tak spędzonego czasu.

POWIERZ NAM ORGANIZACJĘ IMPREZY

Zleć organizację imprezy naszej firmie a gwarantujemy: doskonałą zabawę, dużą dozę zdrowego humoru, miłą i zabawową atmosferę, dobrą muzykę,profesjonalną obsługę, interesującą rozrywkę.
Gwarantujemy udaną imprezę 🙂
Zadzwoń i dowiedz się więcej

Spraw dziecku radość, zamów wizytę św. Mikołaja

tel. do świętego 506 96 96 16.

Mikołaj dla dzieci – w tradycyjnym stroju sam lub z reniferem, diabłem, śnieżynką czy bałwankiem odwiedzi w domu,  szkole czy przedszkolu i wręczy prezenty, zapewniając dzieciom niezapomniane przeżycia i emocje.

Proponujemy również wersję bogatszą bogatszą o imprezę mikołajkową. Czyli oprócz wizyty Mikołaja i wręczenia prezentów, proponujemy zabawę z udziałem Mikołaja, Śnieżynki, Diabła, Bałwanka. Mikołaj wręczy prezenty, zada dzieciom szereg pytań i zagadek związanych z zimą, a Śnieżynka pomaluje dzieciom buzie w różne wzory, zaproszą dzieci do konkursów, tańców zabaw i quizów. Czas trwania takiej imprezy to 2 godz. Czas rozrywki radości i zabawy.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.