ANIMATOR DLA DZIECI NA WESELE

Dzień ślubu i wesela to wyjątkowy moment w życiu każdej pary młodej. W tym ważnym święcie udział biorą również rodzina i znajomi państwa młodych, a wśród gości bardzo często nie brakuje dzieci. Planując organizację przyjęcia poślubnego, warto wziąć pod uwagę organizację atrakcji, które będą dla nich interesujące. Doskonałym pomysłem będzie na przykład skorzystanie z usług profesjonalnych animatorów, którzy opracują zestaw zabaw i gier dla najmłodszych. Właśnie takie możliwości daje współpraca z Iki Studio. Nasze animacje pobudzają kreatywność i wyobraźnię dzieci, dla których wesele również staje się niezapomnianym wydarzeniem. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z naszych usług, proponujemy zestaw gier i zabaw pozwalającym dziecięcym gościom na wspaniałe spędzenie czasu.

Animacja weselna dla dzieci Iki Studio – zabawa niezależnie od wieku

W Iki Studio wierzymy, że wesele powinno zapaść w pamięć wszystkich zaproszonych gości, bez względu na wiek. Właśnie dlatego nasze atrakcje dopasowujemy do każdego dziecka, gwarantując w ten sposób dobrą zabawę maluchom i komfort psychiczny rodzicom. W naszej ofercie nie brakuje animacji organizowanych zarówno w plenerze, jak i pod dachem, więc pogoda z pewnością nie przeszkodzi w ich realizacji. W ramach weselnych animacji dla najmłodszych można zaplanować m.in.:
  • puszczanie ogromnych baniek mydlanych, które stanowią nie tylko atrakcję dla dzieci, ale także oryginalną ozdobę zdjęć weselnych,

  • samodzielne konstruowanie wysokiej wieży z kolorowych rurek, podczas którego maluchy poczują się niczym prawdziwi inżynierowie,

  • naukę tworzenie zwierzęcych kształtów z wielobarwnych balonów,

  • dostęp do olbrzymich dmuchańców, które gwarantują wiele godzin zabawy,

  • malowanie twarzy w wymarzone wzory,

  • słodką watę cukrową

  • i o wiele więcej.

Nad realizacją każdej atrakcji przez cały czas czuwa doświadczony animator. Dzięki temu zabawa jest bezpieczna i gwarantuje jej uczestnikom mnóstwo wspomnień.

Animacja weselna dla dzieci Iki Studio – zabawa niezależnie od wieku

W ofercie Iki Studio znajduje się wiele pomysłów na spędzenie czasu podczas przyjęcia weselnego. Trzygodzinny program obejmuje różnorodne zabawy sportowo-ruchowe, dostosowane do możliwości i oczekiwań dzieci w różnym wieku. Podczas gdy rodzice i opiekunowie doskonale bawią się na parkiecie, ich pociechy mogą zintegrować się z rówieśnikami i spędzić czas na wspólnej zabawie. Dzięki innowacyjnemu podejściu, najmłodsi goście mają realny wpływ na przebieg imprezy. Jednym z obowiązkowych punktów animacji jest na przykład tworzenie wyjątkowego bukietu z kolorowych balonów dla pary młodej. Do dyspozycji dzieciaków są również zamki do skakania i tunel animacyjny, w których zabawa nie ma końca. Takie atrakcje to propozycje dla młodszych i starszych dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Małym miłośnikom sztuki spodoba się natomiast dostęp do kącika plastycznego.

Dlaczego warto zatrudnić animatora dziecięcego podczas wesela?

Korzystanie z usług animatora dziecięcego na weselu to dobre rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie uczestniczyć w zabawie tanecznej, podczas gdy ich pociechy zostaną pod opieką profesjonalistów. Poza tym, animatorzy przygotują dla dzieci mnóstwo atrakcji, co sprawi, że o nudzie nie będzie mowy. Łowienie kolorowych rybek, zabawa z liną animacyjną, udział w kreatywnych warsztatach i foto-lustro to tylko niektóre z dostępnych atrakcji. Dodatkowa usługa Iki Studio obejmuje możliwość wynajęcia opiekunki dla dziecka na całą noc oraz organizację kącika zabaw dla maluszków do 2. roku życia.
CHCĘ WYSŁAĆ ZAPYTANIE

Animator na weselu

animator na weselu atrakcje imprezy dla rodzin grup

Animator na weselu

Animator na weselu

Animator na weselu

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.