Pirackie zabawy

Czym są pirackie zabawy?

Animatorzy w pirackich strojach w przystępny sposób przybliżą dzieciom dzieciom podstawowe nazwy z zakresu żeglarstwa. Razem poszukają pirackiego skarbu, dowiedzą się co znaczy Skrzynia Umarlaka, razem odkryją lądy nieznane. A wszystkim tym atrakcjom będzie towarzyszyła muzyka szantowa.

Dla kogo?

Animacje przeznaczone dla dzieci w wieku od 5-12 lat. Większym zainteresowaniem cieszą się wśród chłopców, jednakże dziewczynki również znajdą dla siebie interesujące zajęcia i konkurencje. Szczególny nacisk kładziemy na przybliżenie dzieciom zasad bezpieczeństwa na wodzie. Instrukcje wplecione w zabawy i konkurencje, kilkakrotnie powtarzane, pozawalają utrwalić pozytywne nawyki bezpiecznego zachowana na wodzie.

Kiedy i gdzie?

Zabawy można przeprowadzić w wyznaczonym pomieszczeniu lub na wolnym powietrzu.
Animacje polecane szczególnie z okazji urodzin. Dobrze sprawdzają się również w trakcie opieki dzieci na weselu, jubileuszu czy na imprezach rodzinnych, oraz z okazji Dnia Dziecka.

POWIERZ NAM ORGANIZACJĘ IMPREZY

Zleć organizację imprezy naszej firmie a gwarantujemy: doskonałą zabawę, dużą dozę zdrowego humoru, miłą i zabawową atmosferę, dobrą muzykę,profesjonalną obsługę, interesującą rozrywkę.
Gwarantujemy udaną imprezę 🙂
Zadzwoń i dowiedz się więcej

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.