DZIEŃ DZIECKA W FIRMIE

Dzień Dziecka w firmie


Jak to zrobić?

Nie masz pomysłu na imprezę na Dzień Dziecka? Zadzwoń do nas. Firma eventowa Iki-studio specjalizuje się w organizowaniu imprez na Dzień Dziecka.

Od lat zajmujemy się organizowaniem imprez dla najmłodszych i tych troszkę starszych dzieci.

Dzień Dziecka to ten szczególny dzień, kiedy chcemy naszym pociechom sprawić radość.

Zabawę (event) możemy zorganizować na wiele sposób. Mogą to być dowolnie wybrane imprezy tematyczne, zabawy z klaunem, pokaz iluzjonisty czy gry i zabawy w plenerze.

Atrakcje:

Można powiedzieć, że rozrywka dla dzieci to nasza specjalność. Impreza dla dzieci może być utrzymana w temacie np. Piratów z Karaibów, Balu u Królewny Śnieżki czy Wioski Indian. Naszym autorskim programem jest Akademia Pana Kleksa.

Niewątpliwą atrakcją jest popularne ostatnio euro bungie. Adrenalina zapewniona.

Warto imprezę zaopatrzyć w przekąski typu: wata cukrowa, popcorn czy lody.

Prawdziwym urozmaiceniem będzie pokaz iluzjonistyczny, pokaz reakcji chemicznych, czy odpowiednio dobrane przedstawienie.

Dodatkową zachętą mogą być wszelkiego rodzaju warsztaty: plastyczne, robienia biżuterii, ceramiczne, tkackie, malowania na szkle, rękodzieła, origami.

Wróżka pomaluje dzieciom buźki w wybrane wzory.

Doświadczeni animatorzy zapewnią dzieciom interesującą zabawę przez cały czas trwania imprezy. Będą to gry, zabawy, zgadywanki oraz tańce przy muzyce.

Gdzie?

Imprezy dla dzieci mogą być zorganizowane w wybranych pomieszczeniach lub na wolnym powietrzu z wykorzystaniem urządzeń rozrywkowych przeznaczonych dla dzieci. Imprezy dla dzieci zapewniają atrakcje dostosowane do wieku i możliwości jej uczestników. Zapewniamy rozrywkę pod okiem profesjonalistów, przy dobrej muzyce, oferując moc atrakcji.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy, zaplanujemy, wykonamy 🙂

Dzień dziecka

Dzień dziecka

Dzień dziecka

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.