DZIEŃ DZIECKA

Organizacja imprezy na Dzień Dziecka

Nie masz pomysłu na imprezę na Dzień Dziecka? Zadzwoń do nas. Firma eventowa Iki-studio specjalizuje się w organizowaniu imprez na Dzień Dziecka. Naszą specjalnością jest przygotowanie imprez dla dzieci w tym szczególnym dla nich dniu. Posiadamy mnóstwo pomysłów na zorganizowanie imprezy dla dzieci.

Od lat zajmujemy się organizowaniem imprez dla najmłodszych i tych troszkę starszych dzieci.

Dzień Dziecka to ten szczególny dzień, kiedy chcemy naszym pociechom sprawić radość.
Zabawę (event) możemy zorganizować na wiele sposób. Mogą to być dowolnie wybrane imprezy tematyczne, zabawy z klaunem, pokaz iluzjonisty czy gry i zabawy w plenerze.

Atrakcje podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka

Można powiedzieć, że rozrywka dla dzieci to nasza specjalność. Impreza dla dzieci może być utrzymana w temacie np. Piratów z Karaibów, Balu u Królewny Śnieżki czy Wioski Indian a naszym autorskim programem jest Akademia Pana Kleksa.

Niewątpliwą atrakcją jest popularne ostatnio euro bungie. Adrenalina zapewniona.

Warto imprezę zaopatrzyć w przekąski typu: wata cukrowa, popcorn czy lody.

Prawdziwym urozmaiceniem będzie pokaz iluzjonistyczny, pokaz reakcji chemicznych, czy odpowiednio dobrane przedstawienie.

Dodatkową zachętą mogą być wszelkiego rodzaju warsztaty: plastyczne, robienia biżuterii, ceramiczne, tkackie, malowania na szkle, rękodzieła, origami.

Doświadczeni animatorzy pomalują dzieciom buźki w wybrane wzory, zrobią pokaz wielkich baniek mydlanych, nauczą chodzić na mini-szczudłach i zapewnią wszelkiego rodzaju gry i zabawy.

Urocza wróżka pomaluje dzieciom buźki w wybrane wzorki, przekształcając malucha w kotka, myszkę czy tez elfa. Klaun rozbawi do łez całe towarzystwo, integrując dzieci do wspólnej zabawy oraz zachęci najbardziej niemałych uczestników. Pokaże jak się robi ogromne bańki mydlane, zrobi dzieciom zwierzątka czy ozdoby z balonów. Nauczy chodzić na mini szczudłach. Barwny i roześmiany dostarcza mnóstwo radości.

Doświadczeni animatorzy zapewnią dzieciom interesującą zabawę przez cały czas trwania imprezy. Będą to gry, zabawy, zgadywanki oraz tańce przy muzyce.

Jednym z elementów imprezy może być także przedstawienie o charakterze edukacyjnym, przybliżające zasady poruszania się na drodze czy temat poruszający ochronę środowiska.

Ruch to zdrowie! Zwłaszcza w Dzień Dziecka

Firma Iki-studio dostarcza na imprezę urządzenia zapewniające dzieciom porcję ruchu. Są to:
  • Dmuchane zamki,
  • Zjeżdżalnie,
  • Zamki do skakania,
  • Suchy basen,
  • Trampolina.
  • Dmuchany plac zabaw
  • Eurobunge
  • Kolejka na szynach
  • Karuzela podłogowa
  • Kule wodne
Imprezy dla dzieci mogą być zorganizowane w wybranych pomieszczeniach lub na wolnym powietrzu z wykorzystaniem urządzeń rozrywkowych przeznaczonych dla dzieci. Imprezy dla dzieci zapewniają atrakcje dostosowane do wieku i możliwości jej uczestników. Zapewniamy rozrywkę pod okiem profesjonalistów, przy dobrej muzyce, oferując moc atrakcji. Każda impreza dla dzieci staje się niezapomnianym przeżyciem.

Impreza z okazji Dnia Dziecka z iki-studio.pl, zapraszamy posiadamy jeszcze wolne terminy

Dzień dziecka

DZIEŃ DZIECKA

Urodziny dla dzieci

Dzień dziecka

DZIEŃ DZIECKA

Urodziny dla dzieci

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.