Urodziny dla dzieci Kraków

„Iki bawi dzieci” – impreza urodzinowa dla dzieci.

Każda matka staje przynajmniej raz w roku przed dylematem: jak zorganizować dziecku przyjęcie urodzinowe? W dzisiejszych czasach kiedy rodzice prześcigają się w dostarczaniu atrakcji swoim dzieciom , jest to nie lada wyzwanie. Lata pracy z dziećmi uświadomiły nam, że dla naszych pociech w wieku od 1 roku do 10 lat najlepiej sprawdzają się doświadczeni animatorzy, którzy profesjonalnie zorganizują czas dzieciom w trakcie urodzin.

Oferta przyjęcia urodzinowego dla dzieci „Iki bawi dzieci„ jest przeznaczona dla milusińskich w wieku od 1 lat do 10lat.

Scenariusz imprezy urodzinowej (urodziny dla dzieci Kraków) przedstawia szeroki wachlarz zajęć i zabaw, tak aby każdy z uczestników znalazł coś co go rozbawi, zaciekawi czy zainteresuje.
Program ma za zadanie nie tylko bawić dzieci, ale również uczyć prawidłowych zachowań, rozwijać zdolności artystyczne, oraz uczyć zasad współżycia w grupie i zachowań interpersonalnych.

Usługę oferujemy na obszarze: Kraków, Małopolska, Śląsk

Plan przyjęcia urodzinowego

„Iki” – animator dla dzieci przebrany za wróżkę lub klauna, prowadzi całość imprezy, zaprasza do zabawy wszystkie dzieci, wprowadza wesołą i zabawową atmosferę w ciągu trwania imprezy urodzinowej. Angażuje dzieci do ciekawych zabaw i konkursów, quizów i zgadywanek.

Każde dziecko zostanie obdarowane zwierzątkiem z balonów, wyczarowanym na życzenie przez animatora.

Przy zabawie która odbywa się na zewnątrz dzieci wraz z animatorem będą mogły robić ogromne bańki mydlane, które i dla dorosłych są dobrą zabawą.

Animator pomaluje dzieciom buźki w wybrane wzory, przemieniając uczestników imprezy urodzinowej w tygrysa, wróżkę, kota, Spider mena, Batmana, myszkę czy węża.

Tematyczne przyjęcia urodzinowe

urodziny dla dzieci imprezy dla dzieci atrakcje 300x199

Banki mydlane

Organizując przyjęcie urodzinowe Kraków dla swoich pociech, rodzice coraz częściej szukają pomysłów, jak takie przyjęcie uatrakcyjnić. Najprostszym sposobem jest powierzenie tego zadania specjalistom, czyli firmom zajmującym się organizacja przyjęć urodzinowych dla dzieci. Doświadczeni animatorzy przyjadą na wskazane miejsce i zorganizują urodziny tak, ze będą one inne niż wszystkie dotychczasowe imprezy w których uczestniczyło twoje dziecko. Każde dziecko z niecierpliwością oczekuje swoich urodzin i każde pragnie by było one inne niż wszystkie dotychczasowe. W tej sytuacji dobrym pomysłem wydaje się zorganizowanie urodzin o konkretnej tematyce.

Firma iki-studio” to grupa profesjonalistów, pasjonatów, którzy od lat zajmują się organizacją urodzin o wybranej tematyce. Zapewniamy doświadczonych animatorów w odpowiednich strojach oraz wszelkie niezbędne akcesoria. W naszej ofercie znajdziecie propozycje urodzin o różnej tematyce:

Parada groźnych Piratów – gry, zabawy, quizy o tematyce pirackiej, malowanie twarzy w pirackie wzory, piracka broń zrobiona z balonów, poszukiwanie skarbu pirackiego, zdobywanie mapy skarbu, tańce pirackie, nauka muzyki szantowej.

Urodziny dla dzieci imprezy dla dzieci atrakcja iki studio 300x300

Herbatka u księżniczki- malowanie buziek lub włosów do wyboru, własnoręczne wykonanie biżuterii godnej księżniczki, zabawy, gry, tance poprowadzone przez Damę dworu w odpowiednim przebraniu.

Urodziny dla dzieci imprezy dla dzieci atrakcja iki studio 2 300x300

Indianie i Kowboje – malowanie twarzy w indiańskie wzory, wykonanie pióropuszy i indiańskich naszyjników, nauka indiańskich tańców, gry i zabawy sprawnościowe.

Urodziny z Panem Kleksem – Pan Kleks prowadzi całość imprezy, zorganizuje polowanie na motyle, lekcję bańkologii, wyścigi po atrament, rzut piegiem do celu, lekcje kleksografii.

Księżniczki i rycerze – na takim przyjęciu urodzinowym odbędzie się turniej rycerski, prawdziwy bal, gry i zawody sprawnościowe dla rycerzy i księżniczek. Wszyscy zwycięzcy zostaną odpowiednio nagrodzeni.

Wyspa skarbów- porzuceni na bezludnej wyspie rozbitkowie, znajdują mapę według której muszą odnaleźć ukryty skarb. Poszukiwania wymagają znajomości kompasu, rozwiązania zagadek, wykazania się sprytem i zręcznością. Nagrodą jest odnalezienie skarbu.

Świat robotów- młodzi zdolni inżynierowie, biedą mogli samodzielnie skonstruować roboty, zapoznać się z podstawowymi zasadami inżynierii, poznać świat elektroniki, zasady automatyki i cybernetyki. Nauka przez zabawę.

Firma „iki-studio” oprócz wymienionych tematów, zorganizuje przyjęcie urodzinowe w dowolnie wybranej tematyce.

Urodziny dla dzieci – porady dla rodziców

urodziny dla dzieci imprezy dla dzieci atrakcje klaun 300x225

Urodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu rodziny, a najważniejsze dla samego solenizanta. Chcemy zawsze, aby nasze dziecko miło wspominało te uroczystość i aby zapadła ona mu w pamięć. Organizacja takiego przyjęcia urodzinowego nie jest sprawą prostą i wymaga trochę zachodu. Ale im więcej pracy włożymy w organizację tym większa gwarancja satysfakcji.

Zaproszenia na urodziny

Pierwszym krokiem w organizacji jest przygotowanie zaproszeń. Najlepiej takie zaproszenia przygotować własnoręcznie, czyli dobrze by było gdyby dziecko wykonało je samo. Z naszą ewentualnie pomocą. Na twardym papierze czy brystolu, ozdobione własnoręcznymi szlaczkami, naklejkami. Powinno zawierać datę i miejsce imprezy.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe?

Nie mniej ważnym krokiem jest wybór miejsca, przyjęcie urodzinowe może odbyć się w domu solenizanta, lub w wynajętym w tym celu lokalu. Są lokale przystosowane do tego typu uroczystości. Bardzo dobrym pomysłem jest zorganizowanie przyjęcia urodzinowego w ogrodzie. Nie zachodzi wtedy obawa, że dzieci coś rozleją czy nakruszą. Ogród zapewnia pełną swobodę i stwarza możliwość organizacji różnych zabaw, które nie byłby możliwe w pomieszczeniu.

Jakie menu przygotować na urodziny?

Innym ważnym elementem przyjęcia urodzinowego jest menu. Chodzi o to aby połączyć w poczęstunku to co jest pyszne z tym co jest zdrowe. Poza tortem, który jest sprawą oczywistą, warto zaproponować gościom przekąski. Zdrowe przekąski: mini kanapeczki, suszone owoce, świeże owoce, galaretki, czy chipsy warzywne. Takie smakołyki zaspokoją głód i dostarczą dzieciom porcji witamin i mikroelementów.

Jakie atrakcje przygotować na przyjęcie urodzinowe?

urodziny dla dzieci imprezy dla dzieci atrakcje 2 300x199

Zabawa z chustą „Klanza”

Atrakcje na przyjęcie urodzinowe to chyba najważniejsza część przyjęcia. Od tego w jaki sposób zorganizujemy czas gościom, zależy czy zabawa będzie udana. Mamy tutaj szeroki wachlarz możliwości. Dość często rodzice korzystają z agencji eventowych i zamawiają na urodziny dla dzieci profesjonalnego animatora, który zorganizuje im czas w formie zabaw i konkursów.

 • Może to być kolorowy klaun,który wykona z balonów zwierzątka, zrobi pokaz ogromnych baniek mydlanych, zajmie dzieci konkursami i zawodami.
 • Może to być Wróżka w pięknym przebraniu, która pomaluje buzie w różne wzory, zrobi zoo z balonów, zorganizuje tańce przy skocznej muzyce, zabawy z chustą Klanza, zachęci dzieci do udziału w quizach i zgadywankach.
 • Animator w przebraniu Pszczółki, Baby Jagi, Księżniczki, Biedronki, Skrzata czy Pirata zajmie się dziećmi, dostosowując poziom i trudność zabawy do wieku uczestników.

Warto powierzyć organizację przyjęcia urodzinowego profesjonalistom, gdyż gwarantuje to pełne zadowolenie uczestników zabawy.

Firma ‚iki-studio” zapewnia na przyjęcia urodzinowe wyszkolonych

animatorów, nagłośnienie, oraz dostarcza catering zgodny z zamówieniem.

Organizacja urodzin dla dzieci – cennik

W przypadku gdy ilość uczestników imprezy jest większa, do zabawiania dzieci oddelegujemy dwóch lub więcej animatorów.

Cennik:

 • 1 animator  2 godziny cena:    350 zł
 • 1 animator  3 godziny cena:    400 zł
 • 1 animator 4 godziny cena:    450 zł
 • 2 animatorów 2  godziny cena: 480 zł
 • 2 animatorów  3 godziny cena: 600 zł

Podane ceny są cenami netto i dostosowywane są do potrzeb zamawiającego.

Możliwość wynajęcia nagłośnienia w cenie 350 zł netto.

W zakres oferty  wchodzi:

 • malowanie buziek
 • balonowe zoo
 • bańki mydlane
 • zabawy z dziećmi: gry, tańce, quizy, zagadki
 • zabawy z chustą Klanza

Gdyby proponowanych atrakcji było za mało  można również  wynająć u nas urządzenia dmuchane dla  dzieci, tzw. dmuchańce.

Szczególnie polecamy:  zjeżdżalnię  6 m,  oraz suchy basen z piłeczkami. Zapraszamy!

Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci na terenie Krakowa i całej Polski.

Skontaktuj się z nami

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.

tagi: urodziny dla dzieci, organizacja urodzin kraków