Atrakcje na wesele dla całych rodzin – zorganizuj niezapomniane przyjęcie weselne!

Pisaliśmy już o atrakcjach dla dzieci na weselu – jak zorganizować czas dzieciom, by się nie nudziły i dały szansę rodzicom bawić się w gronie dorosłych bez ciągłego skupiania uwagi na swoich pociechach. Dzisiaj przyjrzymy się atrakcjom na wesele, które zazwyczaj przygotowujemy z myślą o dorosłych gościach weselnych. Oprócz takich, które dedykowane są właśnie im, zaproponujemy takie atrakcje na wesele, które przypadną do gustu każdemu. Dowiedz się, jakie niespodzianki zachwycą dzieci i skradną serca dorosłych.

Fotobudka na weselu – najpopularniejsze atrakcje na wesele

Obecnie niemal każdy z nas może robić wysokiej jakości zdjęcia telefonem, a piękne, artystyczne zdjęcia Pary Młode otrzymują przez wynajętego fotografa ślubnego. Czy w takim razie wypożyczenie fotobudki będzie dobrym pomysłem? Jak najbardziej! Fotobudka to jedna z tych atrakcji, która tłumnie przyciąga i dorosłych, i dzieci. Nierzadko ustawiają się pod nią kolejki, które są znakomitą okazją do integracji gości weselnych. Ciekawe gadżety urozmaicają sesje w fotobudce, a zdjęcia z niej zawsze są miłą pamiątką z przyjęcia weselnego. Wśród atrakcji na wesele fotobudka cieszy się największą popularnością! A jakie jeszcze niespodzianki warto przygotować dla swoich gości?

Popcorn i wata cukrowa na weselu – nietypowe atrakcje na wesele

Pamiętasz, kiedy ostatnio jadłeś watę cukrową? O ile rodzice mają nieco więcej okazji, by na letnich festynach spróbować smakołyku z dzieciństwa, o tyle większość osób bezdzietnych jadło watę cukrową, gdy sami byli dziećmi. Popcorn, choć nieco popularniejszy przysmak, również znajduje swoich zwolenników. Wynajem maszyny do poprornu z obsługą oraz do waty cukrowej – takie atrakcje na weselu przyjemnie zaskakują gości i są znakomitym pretekstem do wspomnień i integracji.

Bańki mydlane – czy to ciekawa atrakcja na wesele?

Bańki mydlane fascynują najmłodszych. Kolorowe, nieuchwytne, nieco tajemnicze pozwalają zapomnieć o całym świecie i zająć uwagę nawet najbardziej energicznych maluchów. A czy taka atrakcja na weselu spodoba się także dorosłym? Wystarczy przejrzeć media społecznościowe i zdjęcia, by przekonać się, jak tego typu atrakcje przyciągają osoby w każdym wieku. Są bowiem znakomitym tłem dla ciekawych, niepowtarzalnych zdjęć. Panie w pięknych sukienkach i fryzurach, eleganccy panowie i plenerowa sesja z wielkimi bańkami mydlanymi w tle – to sprawdzony przepis na obleganą atrakcję na weselu dla całych rodzin. Również Para Młoda może udać się na krótką sesję w plenerze i część zdjęć wykonać właśnie na tle ogromnych, kolorowych baniek mydlanych. Pokaz buble-show będzie więc atrakcją dla wszystkich gości, jak i Pary Młodej.

Dlaczego warto zapewnić gościom atrakcje na weselu? Z całą pewnością pozwolą doskonale się bawić, nawet gdy Wasi goście będą chcieli nieco odpocząć od tańca. Będą także ciekawostką dla osób, które na parkiet wchodzą rzadko. A ponieważ nie na co dzień możemy zasmakować watę cukrową czy zrobić sobie zdjęcia w nietypowej scenerii, tego typu atrakcje na weselu są okazją, by spróbować czegoś, do czego na co dzień nie mamy dostępu.

Powiązane wpisy