RODZINNE IMPREZY KRAKÓW.
DOSKONAŁA ZABAWA SZYTA NA MIARĘ

Imprezy okolicznościowe to świetny pretekst do tego, aby spotkać się z najbliższymi. Kolejne urodziny, chrzciny albo Pierwsza Komunia Święta z pewnością okażą się wydarzeniami ważnymi dla wszystkich gości. Jeśli szukasz sposobu na to, aby rodzinne uroczystości były naprawdę niezapomniane, powierz zadanie ich organizacji profesjonalistom. W Iki Studio zapewniamy kompleksową obsługę każdego przyjęcia dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Imprezy rodzinne - nie tylko w restauracji

Kto powiedział, że ważne wydarzenia możemy świętować tylko w restauracji? Znajdź alternatywny sposób i spraw, że najbliższe spotkanie zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Z naszą pomocą bez trudu zorganizujesz urodziny dla dzieci w plenerze. Kadra doświadczonych animatorów zapewni najnowocześniejsze atrakcje, a dorośli goście zyskają czas na niekończące się rozmowy.

Planując organizację imprezy rodzinnej, szukaj nieoczywistych rozwiązań. Jednym z nich jest zagwarantowanie warunków do zabawy najmłodszym. Coraz popularniejszym trendem staje się dziś na przykład planowanie przyjęć plenerowych. W ten sposób komunie czy chrzciny okazują się doskonałym pretekstem do zacieśniania tak ważnych, rodzinnych więzi.

Imprezy okolicznościowe w formie pikniku

Ekipa Iki Studio chętnie zorganizuje dla swoich klientów przyjęcia w formie pikników. Bliskość natury, kolorowe i smaczne menu w formie cateringu, a to wszystko z idealnym widokiem na Kraków. Trudno wyobrazić sobie bardziej udane popołudnie, prawda?
Miejsca, w których odbywają się takie imprezy rodzinne i okolicznościowe, zależą przede wszystkim od gustu klienta. Przyjęcia w plenerze nie wymagają rezerwacji stolików ani zbędnego stresu. Dzięki temu komunie i inne imprezy rodzinne stają się prawdziwą przyjemnością dla wszystkich gości.

Imprezy rodzinne z muzyką na żywo - Kraków

Oferta Iki Studio nie zna ograniczeń. Z przyjemnością zapewnimy naszym klientom oprawę muzyczną ich wydarzenia na żywo. Zadbamy też o to, aby imprezy okolicznościowe miały program dostosowany do potrzeb wszystkich zaproszonych osób.
Dzięki obecności wodzireja i konferansjera goście będą mogli wziąć udział w zaplanowanych zabawach i w ten sposób się ze sobą zintegrować. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży eventowej sprawia, że doskonale wiemy, jak ważny jest kontakt pomiędzy poszczególnymi gośćmi udanego przyjęcia.

Atrakcje specjalnie dla dzieci

W Iki Studio zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważni są najmłodsi goście odwiedzający przyjęcia okolicznościowe. Z myślą o nich proponujemy dostęp do trampoliny, basenu wypełnionego kolorowymi kulkami i wielu innych atrakcji. W tradycyjnej restauracji dzieci zwykle nudzą się już po kilkudziesięciu minutach, ale w przypadku nowoczesnych imprez rodzinnych nie będzie o tym mowy.
Dla nieco starszych gości przygotowaliśmy możliwość udziału w grach tematycznych. Rodzinna wyprawa do czasów PRL? A może wspólne rozwiązywanie zagadek kryminalnych? Możliwości nie brakuje! Z Iki Studio chrzciny, komunie i wszystkie inne spotkania okolicznościowe będą niepowtarzalne.
imprezy rodzinne imprezy dla rodzin grup

Imprezy rodzinne

Sprawdź Ofertę
imprezy dla niepełnosprawnych atrakcje imprezy dla rodzin grup

Imprezy dla niepełnosprawnych

Sprawdź Ofertę
opieka podczas wesela komuni atrakcje imprezy dla rodzin grup

Opieka podczas wesela, komuni

Sprawdź Ofertę
Akcje promocyjne atrakcje imprezy dla firm

Akcje promocyjne

Sprawdź Ofertę

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.