Imprezy okolicznościowe to świetny pretekst do tego, aby spotkać się z najbliższymi. Kolejne urodziny, chrzciny albo Pierwsza Komunia Święta z pewnością okażą się wydarzeniami ważnymi dla wszystkich gości.

Jeśli szukasz sposobu na to, aby rodzinne uroczystości były naprawdę niezapomniane, powierz zadanie ich organizacji profesjonalistom. W Iki Studio zapewniamy kompleksową obsługę każdego przyjęcia dla dzieci i dorosłych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Imprezy rodzinne - nie tylko w restauracji

Kto powiedział, że ważne wydarzenia możemy świętować tylko w restauracji? Znajdź alternatywny sposób i spraw, że najbliższe spotkanie zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Z naszą pomocą bez trudu zorganizujesz urodziny dla dzieci w plenerze. Kadra doświadczonych animatorów zapewni najnowocześniejsze atrakcje, a dorośli goście zyskają czas na niekończące się rozmowy.

Planując organizację imprezy rodzinnej, szukaj nieoczywistych rozwiązań. Jednym z nich jest zagwarantowanie warunków do zabawy najmłodszym. Coraz popularniejszym trendem staje się dziś na przykład planowanie przyjęć plenerowych. W ten sposób komunie czy chrzciny okazują się doskonałym pretekstem do zacieśniania tak ważnych, rodzinnych więzi.

Imprezy okolicznościowe w formie pikniku

Ekipa Iki Studio chętnie zorganizuje dla swoich klientów przyjęcia w formie pikników. Bliskość natury, kolorowe i smaczne menu w formie cateringu, a to wszystko z idealnym widokiem na Kraków. Trudno wyobrazić sobie bardziej udane popołudnie, prawda?

Miejsca, w których odbywają się takie imprezy rodzinne i okolicznościowe, zależą przede wszystkim od gustu klienta. Przyjęcia w plenerze nie wymagają rezerwacji stolików ani zbędnego stresu. Dzięki temu komunie i inne imprezy rodzinne stają się prawdziwą przyjemnością dla wszystkich gości.

Imprezy rodzinne z muzyką na żywo - Kraków

Oferta Iki Studio nie zna ograniczeń. Z przyjemnością zapewnimy naszym klientom oprawę muzyczną ich wydarzenia na żywo. Zadbamy też o to, aby imprezy okolicznościowe miały program dostosowany do potrzeb wszystkich zaproszonych osób.

Dzięki obecności wodzireja i konferansjera goście będą mogli wziąć udział w zaplanowanych zabawach i w ten sposób się ze sobą zintegrować. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży eventowej sprawia, że doskonale wiemy, jak ważny jest kontakt pomiędzy poszczególnymi gośćmi udanego przyjęcia.

Atrakcje specjalnie dla dzieci

W Iki Studio zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważni są najmłodsi goście odwiedzający przyjęcia okolicznościowe. Z myślą o nich proponujemy dostęp do trampoliny, basenu wypełnionego kolorowymi kulkami i wielu innych atrakcji. W tradycyjnej restauracji dzieci zwykle nudzą się już po kilkudziesięciu minutach, ale w przypadku nowoczesnych imprez rodzinnych nie będzie o tym mowy.

Dla nieco starszych gości przygotowaliśmy możliwość udziału w grach tematycznych. Rodzinna wyprawa do czasów PRL? A może wspólne rozwiązywanie zagadek kryminalnych? Możliwości nie brakuje! Z Iki Studio chrzciny, komunie i wszystkie inne spotkania okolicznościowe będą niepowtarzalne.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.