IMPREZY RODZINNE

Imprezy rodzinne to spotkania mające na celu zacieśnienie i pogłębienie więzi rodzinnych. Wesela, chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, jubileusze to okazje do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu. Czy to z okazji imienin cioci, pierwszej komunii wnuka następuje spotkanie rodziny i przyjaciół. Kiedy tylko aura na to pozwoli, możemy zabrać rodzinę na uroczy piknik w plenerze. Podziwiając piękne okoliczności przyrody, możemy cieszyć się bliskością rodziny i spożywać pyszności dostarczone nam przez profesjonalną firmę cateringową.

Firma Iki-studio, sprawi, że takie przyjęcie zapadnie na długo w pamięci uczestników. Animatorzy zapewnią rozrywkę dla dzieci (klaun, pokaz iluzjonisty, malowanie buzi, dmuchane z balonów zoo) oraz dostarczymy urządzenia, które zapewnią milusińskim porcje zdrowego ruchu (trampolina, basen z kulkami, dmuchańce). Zorganizujemy dzieciom czas na grach, zabawach, zgadywankach. Każde znajdzie coś, co go zainteresuje. Nasz Dj zapewni oprawę muzyczną, Konferansjer – Wodzirej poprowadzi każdą imprezę aby każdy świetnie się bawił. Dla kochających muzykę na żywo, zaproponujemy odpowiedni zespół muzyczny, który umili czas imprezy.

Starszym również możemy zaproponować rozrywką w postaci Zagadek Kryminalnych. Będzie można wykazać się znajomością powieści kryminalnych, spostrzegawczością w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw kryminalistycznych.

Fiesta Hiszpańska przybliży nam kraj słynący z dobrego wina i walk byków. Możemy też z nostalgia powspominać wspaniały czas PRL-u, wykazując się znajomością urządzeń, które odeszły w niepamięć, czy umiejętnościami tak przydatnymi w tych minionych, czarujących czasach.

Co zrobić aby impreza rodzinna nie była nudna?


Imprezy rodzinne to również urodziny bliskich osób, popularne w Polsce imieniny czy jubileusze. Możemy sprawić najbliższym przyjemność organizując im przyjęcie-niespodziankę. Czy to będą urodziny babci, rocznica ślubu rodziców, czy urodziny dziecka, radość najbliższych jest bezcenna? Aby uniknąć na takich imprezach rodzinnych znudzenia i zmęczenia warto powierzyć jego organizację profesjonalistom. Nasi agencji po rozpoznaniu potrzeb, zainteresowań i preferencji uczestników, zaproponują rozrywki, które będą dostosowane dla danej grupy wiekowej i będą uwzględniały możliwości i zainteresowania uczestników imprezy. Takie przyjęcie może mieć charakter tematyczny np. Bal u Królewny Śnieżki, Piraci z Karaibów czy dowolnie inny wybrany przez organizatora. Nasza agencja może zaproponować gotowe scenariusze, jak również dostosować je według życzenia i potrzeby organizatora.

Wychodząc na przeciw tym potrzebom agencja Iki-studio przedstawia ofertę organizacji imprez rodzinnych. Proponujemy spędzanie czasu w rodzinnym gronie w sposób interesujący i atrakcyjny dla jego uczestników. Przy organizowaniu imprezy rodzinnej bierzemy pod uwagę zainteresowania oraz zróżnicowany wiek uczestników. Inne atrakcje są przewidziane dla babci a inne dla najmłodszego pokolenia. Każdy biorący udział w takiej rodzinnej imprezie znajdzie dla siebie coś interesującego i atrakcyjnego. Impreza może mieć charakter plenerowy np. piknik rodzinny, albo odbyć się we wskazanym miejscu. Zapewniamy miłą atmosferę, dobrą muzykę, profesjonalną obsługę i moc atrakcji.

Imprezy rodzinne

Imprezy rodzinne

imprezy plenerowe atrakcje imprezy dla rodzin grup

Imprezy rodzinne

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.