IMPREZY KOMUNIJNE I URODZINOWE DLA DZIECI W KRAKOWIE

Animacje dla dzieci – imprezy komunijne

Urodziny to jeden z najważniejszych dni w roku dla każdego dziecka. Najmłodsi czekają na nie z zapartym tchem, dlatego warto, aby odpowiednio świętować tę okazję. Urodziny dla dzieci z krakowskim Iki Studio to propozycja dla wszystkich rodziców, którym zależy na udanej zabawie, ciekawych atrakcjach dla dzieci i niezapomnianych wrażeniach. W naszej firmie doskonale wiemy, jak ważne jest niestandardowe podejście do klientów, dlatego każdego traktujemy indywidualnie.

Sprawdź, jakie atrakcje proponuje Iki Studio i wybierz coś dla siebie. Z nami zaplanujesz imprezę marzeń, której dzieciaki nie zapomną naprawdę długo. A każdą zabawę dodatkowo osłodzi świeżo przygotowana wata cukrowa. Czy trzeba dodawać coś więcej?

Urodziny z animatorem – dzień pełen wrażeń

A gdyby tak zorganizować przyjęcie urodzinowe pod hasłem „Poszukiwanie smoczego jaja” albo „Akademia Pana Kleksa”? W Iki Studio nie ma rzeczy niemożliwych! Wspólnie z nami zaplanujecie gry i zabawy edukacyjne dla swoich pociech. Atrakcje mogą trwać od 2 do nawet 4 godzin, a gry terenowe typu „podchody” zapewniają emocje małym i dużym gościom. Dzięki temu nikt nie będzie się nudził.

Na urodziny możemy też zaprosić klauna, który odpowie na każde, nawet najbardziej szalone pytanie. Rozśmieszy wszystkich zaproszonych i sprawi, że dzień urodzin będzie wypełniony dobrą zabawą. Doświadczeni animatorzy mają przygotowaną całą gamę zabaw dla dzieci w różnym wieku. Spotkanie z klaunem trwa 3 godziny, podczas których dorośli mogą odpocząć, porozmawiać i spędzić czas we własnym gronie. W Iki Studio najmłodszych uczestników imprezy stawiamy na pierwszym miejscu.

Przyjęcia po pierwszej komunii świętej – dmuchańce i wiele więcej

Planując rodzinną uroczystość po ceremonii pierwszej komunii, warto przemyśleć jego organizację w plenerze. W Iki Studio oferujemy wypożyczenie kolorowych dmuchańców, zjeżdżalni i trampolin, które dzieci po prostu kochają.

Kto powiedział, że przyjęcie komunijne musi oznaczać tylko spotkanie przy stole? Zamiast tego warto zadbać o niespodzianki i zapewnić najmłodszym mnóstwo zabawy. Kule wodne wraz z basenem to propozycje idealna na imprezy „pod chmurką”. Zamek do skakania spodoba się nie tylko małym księżniczkom, ale też wszystkim żądnym przygód i wrażeń chłopcom.

W ofercie Iki Studio mamy do wyboru sprzęt dostosowany do gości w różnym wieku. Wystarczy, że na przyjęciu z okazji komunii pojawi się karuzela podłogowa albo dmuchany plac zabaw, aby impreza okazała się niezapomniana. 6 godzin spędzonych na zabawie minie w mgnieniu oka i nikt nie będzie się nudził!
Klaun - spektakl komediowy
Sprawdź Ofertę
Dzień Dziecka atrakcje imprezy dla dzieci
DZIEŃ DZIECKA
Sprawdź Ofertę
urodziny dla dzieci imprezy dla dzieci
Urodziny dla dzieci
Sprawdź Ofertę
dzień przedszkolaka atrakcje imprezy dla dzieci
Dzień przedszkolaka
Sprawdź Ofertę
bale dla dzieci atrakcje imprezy dla dzieci
Bale dla dzieci
Sprawdź Ofertę
firmowe imprezy dla dzieci atrakcje imprezy dla firm
Animator na weselu
Sprawdź Ofertę
Dodatkowe atrakcje
Sprawdź Ofertę
imprezy tematyczne atrakcje imprezy dla dzieci
Imprezy tematyczne dla dzieci
Sprawdź Ofertę
POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?
Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.