Imprezy tematyczne dla dzieci.

Aby impreza organizowana dla dzieci odniosła sukces, musi zostać spełnionych kilka warunków.

Jest to poważne wyzwanie logistyczne, przy planowaniu którego bierzemy pod uwagę liczbę i wiek uczestników, czas trwania zabawy, uwarunkowania przestrzenne, właściwy dobór atrakcji, tak aby odpowiadały wiekowi i potrzebom uczestników. Ważne jest dostosowanie programu zabaw oraz rozrywek do możliwości terenowych, jakimi dysponujemy, oraz takie zaprojektowanie w czasie, aby wszyscy mogli skorzystać z atrakcji i urządzeń.

Nie mniej istotnym elementem jest wybór tematu. Impreza zorganizowana w określonym stylu pozwoli wszystkim biorącym w niej udział, przygotować odpowiedni strój, a jej charakterystyczne elementy i muzyka na długo zapadną w pamięć.

Firma iki-studio, zajmująca się organizowaniem eventów dla dzieci, poleca kilka sprawdzone imprezy tematyczne w określonym stylu:

Akademia Pana Kleksa- impreza z niezapomnianym nauczycielem Bańkologi, Bajkologi i Numerologi, który z pomocą Kruka i doktora Wu nauczy dzieci rzucać piegiem, łapać motyle oraz leczyć chore sprzęty. Wszytko to do ogólnie znanej i lubianej muzyki z filmu.

Minionki Rozrabiają- sympatyczne żółte stworki nauczą pokonywać minionkowy tor przeszkód, razem stworzymy wielkiego Minionka, nauczymy poszczać ogromne mininkowe bańki.(impreza przeznaczona dla dzieci młodszych)

Pirackie zabawy -Animatorzy w przystępny sposób przybliżą dzieciom dzieciom podstawowe nazwy z zakresu żeglarstwa. Razem poszukają pirackiego skarbu, dowiedzą się co znaczy Skrzynia Umarlaka, razem odkryją lądy nieznane. A wszystkim tym atrakcjom będzie towarzyszyła muzyka szantowa.

Indianie i kowboje – oferujemy wszelkie atrakcje Dzikiego Zachodu – ujeżdżanie wściekłego byka, rzut lassem, wyścigi na krowach, strzelanie do celu, rzut podkową, a wszystko w rytmie skocznej muzyki country.
W poszukiwaniu smoczego jaja- doskonała zabawa-gra strategiczna w formie Podchodów.

W oparciu o zdobytą mapę, uczestnicy docierają do kolejnych wskazówek, wykonują zadane polecenia, odkrywając na końcu Smocze Gniazdo, pełne smoczych jaj.

Szalone Laboratorium Chemiczne – doświadczeni i przeszkoleni animatorzy przybliżą uczestnikom podstawowe pojęcia chemiczne, pokażę erupcję wulkanu, zadziwią pokazami sztuczek chemicznych. Wszystko to przy udziale zainteresowanej widowni.

Agencja iki-studio zorganizuje imprezę tematyczną na życzenie klienta.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.