Każda niemal firma, dbająca o swoich pracowników, organizuje kilka razy w roku imprezy firmowe. Przyczyną do zorganizowania wydarzenia dla pracowników może być jubileusz firmy, święta, rocznica czy np. fuzja.

Organizatorzy muszą podjąć wiele istotnych decyzji, takich jak: czas, miejsce, charakter imprezy, atrakcje. Niezależnie od tego, czy będzie to firmowa impreza w plenerze, czy w lokalu, zorganizujemy niezapomniane wydarzenie dla Twoich pracowników od A do Z.
Rożne okazje wymagają kreatywnego podejścia do tematu spotkań firmowych i mamy tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Organizowaliśmy już wiele nieformalnych spotkań firmowych typu ognisko, czy grill, ale bardzo dobrze czujemy się również w kreowaniu eleganckich spotkań w restauracji, czy hotelu.

ATRAKCJE NA IMPREZY FIRMOWE W KRAKOWIE

Dobór atrakcji na imprezę firmową to duże wyzwanie, zwłaszcza jeżeli chcemy sprostać wymaganiom wszystkich uczestników spotkania. Wiele powszechnie znanych atrakcji może okazać się niewystarczających, aby zainteresować i zintegrować całą grupę, dlatego staramy się proponować nowe rozwiązania, które zaintrygują i zaskoczą Waszych pracowników. Zapewniamy rozrywkę dostosowaną do możliwości i potrzeb uczestników.

Eventy dla firm – integracje, przyjęcia w restauracjach

Organizacja imprez firmowych wymaga doskonałej organizacji, dostosowania atrakcji do okoliczności, miejsca i liczby uczestników eventu. Firmowe przyjęcia w restauracji, niezobowiązujące integracje w małych i dużych zespołach, a także wigilijne przyjęcia firmowe – w naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju eventy, które przeprowadzamy cyklicznie dla międzynarodowych korporacji i lokalnych firm. Coraz większą popularność zyskuje Team Building – rodzaj eventu, którego nadrzędnym celem jest budowanie zgranego zespołu.

Zapraszamy do zapoznania się z gotowymi propozycjami tematycznych imprez dla dorosłych. Jeżeli żadna z propozycji nie spełnia Państwa oczekiwań, chętnie przygotujemy propozycję imprezy na życzenie klienta.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.