IMPREZY INTEGRACYJNE

Wyjazd służbowy nie musi być nudny i nie musi ograniczać się tylko do tzw. „biesiadowania”.

Każda niemal firma, dbająca o swoich pracowników, organizuje im kilka razy w roku wyjazdy integracyjne. Z jednej strony chodzi o odstresowanie pracowników, a z drugiej o wytworzenie nieco mniej służbowych stosunków pomiędzy kadrą kierowniczą i zatrudnionymi.

Wyjazdy i imprezy integracyjne w Krakowie

Wiadomym jest, że wyjazd firmowy wzmacnia więzi pomiędzy pracownikami, pozwala nawiązać im bliższe relacje oraz lepiej się poznać nawzajem. Organizując taki wyjazd integracyjny dla pracowników staramy się zapewnić im atrakcje, które spowodują, że będą oni mogli, podczas zabawy, lepiej się poznać i wykorzystać swoje możliwości.

Integracja pracowników, owocuje lepszymi wynikami pracy. Wiadomo że zgrany zespół pracuje lepiej i wydajniej.

Jeżeli wyjazdy odbywają się stosunkowo często, to ich uczestnicy przerobili już wszystkie popularne rozrywki. Wyzwaniem staje się znalezienie takiej atrakcji, która jest nowością, a spełni wyżej wymienione warunki.

I tutaj z pomocą przychodzi nasza firma Iki-studio.

Imprezy integracyjne a budowanie zgranego zespołu

Pod hasłem Team building kryje się szereg gier, zabaw i atrakcji, które zadowolą najbardziej wymagającego klienta. Pozwolą zintegrować zespół, nauczą współpracy, a każdemu uczestnikowi pozwolą wykazać się tymi działaniami, w których jest najlepszy.

Dlaczego imprezy integracyjne z Iki Studio?

Nawiązując współpracę z Iki-studio zapewnicie Państwo swoim pracownikom niezapomniane wrażenia. Atrakcje są tak dostosowane aby każdy odnalazł w sobie radość, rywalizację i wzbogacił się o ekscytujące przeżycia. Wśród atrakcji są zaskakujące programy wymagające zaangażowania fizycznego i intelektualnego. Ekstremalna dawka mocy wyzwoli niecodzienne emocje, począwszy od przełamania strachu poprzez radość, śmiech, satysfakcję. Taki wyjazd integracyjny zapewni pracownikom niezapomniane wrażenia i energię do dalszej wydajnej pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że wyjazdy integracyjne organizowane przez Iki-studio są długo wspominane przez ich uczestników.

Lista zajęć integracyjnych dostępnych w ofercie

 • Wieczór z pokazem iluzjonisty
 • Kasyno
 • Kryminalne zagadki
 • Wieczór piracki
 • Wiecznie żywe czasy PRL-u
 • Na Dzikim Zachodzie
 • Hawajskie szaleństwo
 • Góralskie biesiady
 • Warsztaty kulinarne
 • Warsztaty ceramiczne
 • Warsztaty artystyczne
 • Pokaz barmański
 • Pokaz tańca z ogniem
 • Paintball
 • Skoki na bungee

Ekstremalna dawka mocy wyzwoli niecodzienne emocje, począwszy od przełamania strachu poprzez radość, śmiech, satysfakcję. Taki wyjazd integracyjny zapewni pracownikom niezapomniane wrażenia i energię do dalszej wydajnej pracy.

Imprezy integracyjne dla firm i całych rodzin

Integracja zespołu jest niezwykle ważna – zgrany zespół pracuje z większą satysfakcją, a więc i znacznie efektywniej. Organizując rozrywkę dla teamu, nie zapominajmy także o rodzinach naszych pracowników. Od czasu do czasu warto zorganizować firmowe imprezy dla dzieci i całych rodzin. To doskonały sposób na piknik pod gołym niebem, na którym bawią się pracownicy ze swoimi rodzinami.

Nie zapominajmy również o tak ważnych spotkaniach, jak Wigilia firmowa – firmom pomagamy zorganizować przytulny obiad w świątecznym klimacie, jak i uroczystą kolację dla dużych firm. Takie eventy również jednoczą zespół, budują przyjazną atmosferę i pozwalają lepiej się poznać.

 

Pracodawco pamiętaj! Wyjazd służbowy nie musi być nudny.

 

Organizujemy wyjazdy integracyjne na terenie Krakowa i całej Polski

imprezy integracyjne atrakcje imprezy dla firm

Wyjazd Integracyjny

Zagadki Kryminalne atrakcje imprezy dla firm

Konkurs Integracyjny

Zabawa integracyjna

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.