AKADEMIA PANA KLEKSA

Dla kogo?

Impreza przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Może w niej wziąć udział praktycznie nieograniczona ilość dzieci, gdyż część z nich będzie widownią, część bierze bezpośredni udział na scenie, w lekcjach Bańkologi, Bajkologi i Numerologi.

Czego się dzieci mogą spodziewać?

Niezapomniany nauczyciel Pan Kleks z pomocą Kruka i Doktora Wu nauczy dzieci rzucać piegiem, łapać motyle oraz leczyć chore sprzęty. Za wykonane zadania uczestnicy otrzymują piegi, które gromadzą na specjalnym karnecie. Zwycięzcy (3 pierwsze miejsca) którzy zbierą największą liczbę piegów, otrzymują nagrody, oraz dyplomy ukończenia Akademi Pana Kleksa. Wszytko to do ogólnie znanej i lubianej muzyki z filmu.

Gdzie?

Animacje można przeprowadzić na scenie, na wolnym powietrzu, w wyznaczonym pomieszczeniu, w zależności od ilości uczestników. Czas trwania imprezy od 2 do 4 godzin. Program można dowolnie rozbudowywać o ilość zadań i konkurencji.
Zaleca się zamówienie imprezy na około 2- 2,5 godziny, gdyż dłuższy czas może doprowadzić do znudzenia i uczestników i widowni.

Na jaką okazje wybrać Akademię Pana Kleksa?

Tego typu animacje sprawdzają się szczególnie na uroczystościach typu: Dzień Dziecka, dni Gminy czy miasta, pikniki firmowe, obchody i rocznice, imprezy masowe.
CHCĘ WYSŁAĆ ZAPYTANIE
Akademia Pana Kleksa atrakcje imprezy dla dzieci
AKADEMIA PANA KLEKSA
AKADEMIA PANA KLEKSA
imprezy tematyczne atrakcje imprezy dla dzieci
AKADEMIA PANA KLEKSA
POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?
Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.