OPIEKA PODCZAS WESEL, KOMUNII

Wesele to szczęśliwy czas dla Państwa Młodych ale też atrakcyjna impreza dla gości. Każdy ma ochotę zabawić się, porozmawiać z dawno nie widzianą rodziną, potańczyć czy spędzić chwile z Młodymi. Co zrobić aby impreza była udana, jeśli ma się małe dzieci?
Jest ogólnie przyjęte, że dzieci zabieramy ze sobą na imprezę weselną. Czasami zajmie się nimi starsze  rodzeństwo czy kuzynostwo, czasami organizują sobie czas same, ale rodzice muszą patrzyć czujnym okiem co wyprawiają ich pociechy. Nie jest to sytuacja komfortowa ani dla dzieci ani dla rodziców.

Co zrobić aby impreza była udana, jeśli ma się małe dzieci?
Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zatrudnienie animatora do zabaw z dziećmi. Wyszkolony animator zorganizuje dzieciom czas i uatrakcyjni pobyt na weselu.

Mamy przygotowany szereg zbaw dla dzieci w zależności od wieku.

W ofercie jest organizacja zabaw dla dzieci, konkurencje zręcznościowe, zabawy polegające na rywalizacji, zadania w których każdy uczestnik może wykazać się tym co najlepiej potrafi.

Dla młodszych dzieci atrakcja będzie malowanie buziek, balonowe zoo, pokaz wielkich baniek mydlanych. Dla starszych interesujące zajęcia w postaci warsztatów plastycznych, kulinarnych ( ach jak smakuje ta własnoręcznie przygotowana pizza:)), warsztatów biżuterii, origami.

Dla chłopców zawody sprawnościowo-zręcznościowe, gra w piłkę, czy pirackie zabawy.
Wszystkich i młodsze i starsze dzieci zadowolą urządzenia dmuchane: zjeżdżalnia, zamek do skakania, dla młodszych basen z kulkami czy trampolina.
Opiekun-animato na wesele, komunię czy jubileusz, idealne rozwiązanie, aby rodzice mogli swobodnie oddać się  rozrywce a pociechy nie nudziły na imprezie, która z reguły przeznaczona jest dla dorosłych.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, animator-opiekun położy dzieci spać i zapewni im opiekę na określony czas.

Firma Iki-studio posiada takich animatorów i chętnie pomoże w opiece nad  dziećmi na imprezie  weselnej.

Gwartujemy że i rodzice i dzieci będą zadowoleni z tak spędzonego czasu.

Opieka na weselu

firmowe imprezy dla dzieci atrakcje imprezy dla firm

Opieka na weselu

urodziny dla dzieci imprezy dla dzieci

Opieka na weselu

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.