SEKSMISJA

Któż z nas nie oglądał kultowego filmu Juliusza Machulskiego, który bawi już drugie pokolenie. Każdego rozczuli wspomnienie dwóch śmiałków, albo nie bójmy się użyć tego słowa: bohaterów Maksia i Albercika zagubionych wśród mrowia kobiet, udowadniających, że: Kopernik też była kobietą, dzielnie sprzeciwiających się Lidzie Kobiet i bohatersko walczących o przywrócenie do życia rodzaju męskiego.

Jak to się robi?
W trakcie imprezy przeprowadzonych jest szereg animacji, ścisłe powiązanych z wydarzeniami filmowymi typu: zjedzenie jajka na miękko, wymiana podkoszulek, czy oddychanie bez maski tlenowej:). Animatorzy sprawdzą wiedzę o filmie i jego obsadzie., pomogą, podpowiedzą, doradzą. Gwarantowana doskonała zabawa i salwy śmiechu:).

Dla kogo?
Dla wszystkich którzy widzieli film, dla tych których ten film śmieszył, oraz dla osób które chętnie przypomną sobie co bardziej soczyste fragmenty i teksy filmowe.
Animacje o tym temacie chętnie są realizowane na wyjazdach firmowych, imprezach integracyjnych, Sylwestrach, balach karnawałowych, imprezach rodzinnych.
Czas trwania animacji w zależności od ilości konkurencji.

Seksmisja

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.