W poszukiwaniu Smoczego Jaja

Doskonała zabawa-gra strategiczna w formie Podchodów.
W oparciu o zdobytą mapę, uczestnicy docierają do kolejnych wskazówek, wykonują zadane polecenia, odkrywając na końcu Smocze Gniazdo, pełne smoczych jaj.

Plan zabawy:

Animatorzy rozdają wszystkim uczestnikom mapę, na podstawie której, muszą oni odnaleźć poszczególne punkty. W każdym punkcie czeka kolejna wskazówka, która zaprowadzi do następnego punktu w którym trzeba wykonać zadanie aby uzyskać kolejną wskazówkę.
Finałem jest odkrycie Smoczego Gniazda, pełnego smoczych jaj ( tyle jej ile uczestników zabawy) Proponujemy aby były to jajka-niespodzianki, lub w nieco bogatszej wersji zabawki, które wrzuca się do wody i po kilku godzinach wykluwa się z nich dinozaur (smok).

Dla kogo?

Podchody są zabawą przeznaczona dla dzieci nieco starszych ( 5-14 lat), ale nie znaczy to , że młodsi uczestnicy sobie nie poradzą (dostosujemy zabawę do wieku dzieci) szczególnie jeśli starsze rodzeństwo lub przyjaciele im pomogą.

Gdzie i kiedy?

Zamówienie tej animacji wymaga szczególnych warunków, gdyż najlepiej sprawdza się ona w terenie, gdzie można umieścić poszczególne punkty ze wskazówkami. Jeżeli nie mamy możliwości zorganizowania zabawy na wolnym powietrzu, można to zrobić to w pomieszczeniach, ale muszą one spełniać kilka warunków. Poszczególne punkty muszą być od siebie oddalone i musi być możliwość ukrycia smoczego gniazda tak, aby dzieci nie znalazły go od razu.

Czas i okazja.

Zabawa trwa od 1,5-3 godzin w zależności od stopnia trudności.
Okazja do zabawy? Każda jest dobra: urodziny, Dzień dziecka, piknik rodzinny, impreza firmowa dla dzieci, jubileusze, obchody.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.