W poszukiwaniu Smoczego Jaja

Doskonała zabawa-gra strategiczna w formie Podchodów.
W oparciu o zdobytą mapę, uczestnicy docierają do kolejnych wskazówek, wykonują zadane polecenia, odkrywając na końcu Smocze Gniazdo, pełne smoczych jaj.

Plan zabawy:
Animatorzy rozdają wszystkim uczestnikom mapę, na podstawie której, muszą oni odnaleźć poszczególne punkty. W każdym punkcie czeka kolejna wskazówka, która zaprowadzi do następnego punktu w którym trzeba wykonać zadanie aby uzyskać kolejną wskazówkę.
Finałem jest odkrycie Smoczego Gniazda, pełnego smoczych jaj ( tyle jej ile uczestników zabawy) Proponujemy aby były to jajka-niespodzianki, lub w nieco bogatszej wersji zabawki, które wrzuca się do wody i po kilku godzinach wykluwa się z nich dinozaur (smok).

Dla kogo?
Podchody są zabawą przeznaczona dla dzieci nieco starszych ( 5-14 lat), ale nie znaczy to , że młodsi uczestnicy sobie nie poradzą (dostosujemy zabawę do wieku dzieci) szczególnie jeśli starsze rodzeństwo lub przyjaciele im pomogą.

Gdzie i kiedy?
Zamówienie tej animacji wymaga szczególnych warunków, gdyż najlepiej sprawdza się ona w terenie, gdzie można umieścić poszczególne punkty ze wskazówkami. Jeżeli nie mamy możliwości zorganizowania zabawy na wolnym powietrzu, można to zrobić to w pomieszczeniach, ale muszą one spełniać kilka warunków. Poszczególne punkty muszą być od siebie oddalone i musi być możliwość ukrycia smoczego gniazda tak, aby dzieci nie znalazły go od razu.

Czas i okazja.
Zabawa trwa od 1,5-3 godzin w zależności od stopnia trudności.
Okazja do zabawy? Każda jest dobra: urodziny, Dzień dziecka, piknik rodzinny, impreza firmowa dla dzieci, jubileusze, obchody.
Poszukiwanie Smoczego Jaja atrakcje imprezy dla dzieci
POSZUKIWANIE SMOCZEGO JAJA
Poszukiwanie Smoczego Jaja atrakcje imprezy dla dzieci
POSZUKIWANIE SMOCZEGO JAJA
Poszukiwanie Smoczego Jaja atrakcje imprezy dla dzieci
POSZUKIWANIE SMOCZEGO JAJA
POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?
Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.