Klocki Linden

Warsztaty kreatywne z klockami drewnianymi Linden

Klocki Linden, małe, proste z drewna pozwalają na budowanie ogromnych przestrzennych makiet zabytków, czołgów, domów, zwierząt. Zabawki z naturalnych materiałów od kilku już lat zyskują na popularności – są nie tylko ekologiczne, ale również bezpieczne dla dzieci i dorosłych, a zabawa nimi to prawdziwa frajda. Klocki drewniane Linden pozwalają na budowanie zapierających dech w piersiach konstrukcje 3D, które mogą budować dzieci od 3 lat, jak i dorośli. Klocki te potrafią skupić uwagę dzieci i dorosłych na wiele godzin – dzieje się tak dzięki wspaniałym konstrukcjom, jakie z nich powstają.

Integracyjne warsztaty z klockami Linden – ćwiczenia precyzji i zręczności

Warsztaty z klockami drewnianymi Lidnen są okazją do pracy w mniejszych lub większych grupach wspólną zabawę osób w różnym wieku, to idealne rozwiązanie na budowanie relacji międzyludzkich, rodzinnych, pracowniczych może tez posłuży na rozwiązanie lub załagodzenie konfliktów.

Animacje z klockami Linden organizujemy w salach zabaw, biurach, szkołach, przedszkolach na targach, bardzo dobrze sprawdzają się na imprezach plenerowych jak pikniki.

CHCĘ WYSŁAĆ ZAPYTANIE

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.