Firmowe mikołajki.

Co to jest?

Każdy z nas, a już szczególnie dzieci, doskonale kojarzą datę 6 grudnia. Dzień sw. Mikołaja. Biskupa który obdarowywał ubogich i do dzisiaj przynosi nam prezenty. Oczywiście pod warunkiem,że byliśmy grzeczni. Szereg firm, które cenią sobie swoich pracowników, organizuje dla dzieci mikołajki. Czasami jest to tylko wizyta Mikołaj z Aniołkiem, czasami są to bale mikołajkowe obfitujące w mnogość atrakcji. Przychodzi Mikołaj z prezentami, ale czasami też Diabeł i Elf. Śnieżynka pomaluje dzieciom buzie, a diabeł zaprosi do tańca. Mikołaj zapozna dzieci z trudnościami które musiał pokonać po drodze i sprawdzi ich wiedzę o samym sobie.

Kiedy ?

Imprezy mikołajkowe organizowane są w grudniu w okresie przed i po świątecznym. Gdyż jak wiadomo, zapracowany Mikołaj nie zawsze zdąży pojawić się 6 grudnia, ale oczywiście może przybyć w każdym innym dniu w grudniu czy styczniu.

Gdzie najlepiej przeprowadzić imprezę?

Zabawa może odbyć się w pomieszczeniu wyznaczonym przez organizatora, na terenie firmy, a jeżeli organizator nie dysponuje takim pomieszczeniem, znajdziemy, wśród

zaprzyjaźnionych restauracji i hoteli odpowiednie lokum do przeprowadzenia imprezy

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy, zaplanujemy, wykonamy 🙂

 

Firmowe mikołajki

Detektyw Mikołaj atrakcje imprezy dla dzieci

Firmowe mikołajki

Firmowe mikołajki

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.