IMPREZY PLENEROWE DLA FIRM

Wyjazdy firmowe - imprezy plenerowe dla firm

Wyjazd firmowy stanowi idealną okazję do zorganizowania imprezy plenerowej dla pracowników. Poznają się na niej lepiej i zacieśnią więzi, a wszystko to w rytmie dobrej muzyki i przy akompaniamencie szczerego śmiechu. Ponieważ wyjazdowe imprezy plenerowe dla firm obejmują różnego rodzaju atrakcje, uczestnicy poznają swoje mocne i słabe strony. Wiedza ta przyda im się po powrocie do biura. Zapamiętają, do kogo udać się z prośbą o zażegnanie konfliktu, kto najlepiej rozwiązuje problemy takie i takie, kto umie słuchać i doradzić, kto zaś poradzi sobie ze ściągnięciem ciężkich pudeł z górnych półek regału. Wyjazdy dla firm połączone z imprezą mogą być wyjazdami integracyjnymi – upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu!

Imprezy plenerowe dla firm na miejscu

Oczywiście wyjazdy dla firm nie są jedynymi okazjami, podczas których organizuje się imprezy firmowe. Zabawy w plenerze możesz zaplanować na weekend albo zrobić pracownikom niespodziankę i zarządzić wolne od pracy w celach integracyjnych. To doskonały pomysł, kiedy następuje zmiana kadry pracowniczej i przychodzi sporo nowych osób. Imprezy plenerowe dla firm pozwalają zapoznać się ludziom w relaksujących warunkach, z daleka od stresujących telefonów klientów, deadline’ów i dźwięków elektroniki. W tym zakresie sprawdzić się może także team building, czyli zabawy nastawione na zbudowanie silnego, sprawnego, współpracującego zespołu.

Imprezy firmowe w plenerze - letnie odprężenie

Wyjazdy firmowe i imprezy firmowe na miejscu najlepiej organizować latem. Dają namiastkę wakacji, zwłaszcza w dniach, w których z nieba leje się żar i nawet wiatraki ustawione w biurze nie dają ulgi. W ciągu dnia bądź wieczorem warto zaprosić pracowników na niepowtarzalną… imprezę tematyczną! Może będą to gorące rytmy hiszpańskie? A może dowcipna zabawa piracka? Świetnie sprawdzają się też motywy filmowe. Imprezy firmowe w plenerze z torem przeszkód z filmu przygodowego czy też wśród dekoracji imitujących scenografię serialu poprawią humor każdemu, nawet jeśli nazajutrz w pracy czeka na niego stos dokumentów do podpisania!

Zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę
  • catering – dla dzieci i dorosłych
  • nagłośnienie
  • dobrą zabawę

Zadzwoń i ustal szczegóły tel. 506 96 96 16

imprezy plenerowe dla firm atrakcje imprezy dla firm

Imprezy Plenerowe

Imprezy Plenerowe

Imprezy Plenerowe

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.