Organizacja imprez dla osób niepełnosprawnych

Nie istnieje jedna znana i uznana definicja niepełnosprawności. Można powiedzieć ze ilu jest niepełnosprawnych tyle jest form dysfunkcji. Ale bycie niepełnosprawnym nie wyklucza człowieka poza nawias społeczeństwa. Bycie innym nie oznacza że powinniśmy rezygnować ze swoich pragnień, dążeń oraz tego co nas cieszy. Każdy człowiek jest wyjątkowy, każdy przyszedł na świat po to, żeby spełnić jakieś swoje zadanie, jakąś misję, każdy ma na ziemi swoje miejsce i odgrywa swoją rolę w życiu społecznym.

Każdy ma prawo do rozwoju, samorealizacji oraz zabawy. Osoba niepełnosprawna , która jeździ na wózku inwalidzkim ma w życiu codziennym do pokonania mnóstwo trudności: nieczynne windy, brak podjazdów, zwyczajne progi czy nierówności terenu. Kto miał chociaż chociaż raz w życiu złamaną czy zwichniętą nogę, wie jak trudne jest życie ludzi, którzy mają problemy z poruszaniem się.

Życie jest trudne, ale nie oznacza to że maja oni rezygnować z jego uroków. Szczególnie teraz kiedy wiosna, kiedy maj, kiedy się chce po zimie wyrwać na świeże powietrze, po przebywać na łonie przyrody, nacieszyć się słońcem i towarzystwem przyjaciół.

Fakt, życie jest trudne, ale realizacja zamierzeń nie jest niemożliwa, szczególnie kiedy pomocną dłoń wyciągają ludzie z doświadczeniem.

Udział osób niepełnosprawnych w imprezie plenerowej

Uczestnictwo w imprezie plenerowej jest dla osób na wózkach szczególnie utrudnione, ze względu na potrzebę opieki (trudno się dostać do miejsc nieprzystosowanych dla wózków), ale nie jest niemożliwe. Nasza agencja eventowa Iki-studio specjalizuje się w organizacji imprez dla osób niepełnosprawnych. Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Dla osób niepełnosprawnych intelektualnie zorganizujemy zabawy i zajęcia dostosowane do możliwości, oraz zapewnimy opiekę doświadczonych w pracy z niepełnosprawnymi animatorów.

Nasi animatorzy zabawią zarówno dzieci jak i osoby dorosłe zapewniając im niezapomniane przeżycia i udział w zabawach przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowany personel zapewni opiekę, oraz dowóz osób będących na wózkach na sama imprezę.

Zorganizujemy klauna, zabawy, konkursy, quizy, warsztaty malowania, origami, robienia biżuterii, malarskie, zapewnimy dobra muzykę, przedstawienie, konferansjerkę, zapewnimy catering, zapewnimy dowóz na miejsce. Oraz gwarantujemy dla wszystkich wyśmienitą zabawę.

Zapraszamy do kontaktu z nami

imprezy dla niepełnosprawnych atrakcje imprezy dla rodzin grup

Spotkanie

Gry

Zawody

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Skontaktuj się z nami:
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.