Team building

Team building- budowanie zespołu.

Czym jest team building?

Ostatnio zdobywa szturmem popularna na zachodzie zabawa, a właściwie szereg zabaw, zadaniem, których jest przeszkolenie danej grupy osób we współdziałaniu. I temu właśnie służy team building. Szereg zadań wymagających współpracy, zgranej działalności całego zespołu, kreatywności, pomysłowości.

Na czym polega team building?

Proste, nieraz śmieszne zadania wywołują wśród uczestników salwy śmiechu i pozytywną motywację. Ich różnorodność pozwoli każdemu uczestnikowi wykazać się swoimi najlepszymi umiejętnościami. Niebanalne nagrody stanowią dodatkową inspirację do wykonywania zadań.

Do kogo kierowany jest team building?

Team bulding przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, pracowników, rodzin, dla młodzieży, seniorów, dla kadry kierowniczej, jak i szeregowych pracowników.

Team building – dlaczego warto?

Team building to nie tylko dobra zabawa dla pracowników, którzy mogą na chwilę odetchnąć od codziennych służbowych obowiązków. To przede wszystkim narzędzie każdego pracodawcy i managera, które pozwala zbudować zgrany zespół. A dlaczego jest to takie ważne? Zapewniając dobrą atmosferę w teamie, jak i całej firmie, zwiększamy satysfakcję pracowników, a to bezpośrednia przekłada się na lepsze wyniki w pracy. Zyskują i pracownicy, i managerowie, i właściciel firmy.

Kiedy organizować zabawy w ramach team building?

Doskonale sprawdza się na wyjazdach integracyjnych, imprezach firmowych, zlotach harcerskich, wycieczkach zakładowych, weselach, imprezach rodzinnych. Wszędzie tam gdzie ludzie chcą się bawić.