Niepowtarzalne bale dla dzieci

Impreza taneczna to doskonały sposób na świętowanie wyjątkowych dni takich jak Dzień Dziecka, Dzień Przedszkolaka, mikołajki, karnawał, walentynki, a nawet pierwszy dzień wiosny, jesieni bądź zimy. Bale dla dzieci jak żadne inne imprezy łączą dobrą zabawę z walorem edukacyjnym - podkreśleniem wagi danego dnia i wartości współdzielenia radości z rówieśnikami. Mało tego! Bale dla dzieci stanowią niepowtarzalną okazję do wcielenia się w ukochaną postać: księżniczkę, pirata, wróżkę, astronautę, bohatera z bajki czy zwierzątko. Baśniową atmosferę podtrzymują dekoracje, muzyka i przepyszne, pięknie podane przekąski.

BALE DLA DZIECI

Bale karnawałowe dla dzieci

Na tle imprez tanecznych wyróżniają się bale karnawałowe dla dzieci - organizowane raz w roku i długo wyczekiwane. Mogą odbywać się na terenie szkoły bądź przedszkola, a także w wynajętej sali z dużą wolną przestrzenią, dobrym nagłośnieniem i długimi stołami do poczęstunku. Muzyka i tańce dla dzieci w przedszkolu czy szkole dostosowywane są do wieku uczestników. Przywiązujemy wagę do tego, co aktualnie jest na topie i co budzi w dzieciach największą radość. Nasze bale karnawałowe dla dzieci są niezapomniane!

Zabawa taneczna w przedszkolu

Organizujemy też drobne tańce dla dzieci w przedszkolu - w doskonale im znanej, bezpiecznej przestrzeni. Mogą to być tematyczne tańce dla dzieci z pokazywaniem, przyjmujące funkcję z jednej strony balu, z drugiej zajęć ruchowych. Zakres usług każdorazowo uzgadniany jest z organizatorami. Ze swojej strony możemy polecić atrakcje klasyczne, np. balony z helem czy piniatę, jak również oryginalne: pirackie zabawy, pokaz iluzji, wielkie bańki mydlane.