Udział osób niepełnosprawnych w imprezie plenerowej

Udział osób niepełnosprawnych w imprezie plenerowej

Uczestnictwo w imprezie plenerowej jest dla osób na wózkach szczególnie utrudnione, ze względu na potrzebę opieki (trudno się dostać do miejsc nieprzystosowanych dla wózków), ale nie jest niemożliwe. Nasza agencja eventowa Iki-studio specjalizuje się w organizacji imprez dla osób niepełnosprawnych. Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Dla osób niepełnosprawnych intelektualnie zorganizujemy zabawy i zajęcia dostosowane do możliwości, oraz zapewnimy opiekę doświadczonych w pracy z niepełnosprawnymi animatorów.

Nasi animatorzy zabawią zarówno dzieci jak i osoby dorosłe zapewniając im niezapomniane przeżycia i udział w zabawach przystosowanych do wieku i możliwości. Wykwalifikowany personel zapewni opiekę, oraz dowóz osób będących na wózkach na samą imprezę.

Zorganizujemy klauna, zabawy, konkursy, quizy, warsztaty malowania, origami, robienia biżuterii, malarskie, zapewnimy dobra muzykę, przedstawienie, konferansjerkę, zapewnimy catering, zapewnimy dowóz na miejsce. Oraz gwarantujemy dla wszystkich wyśmienitą zabawę.

Zapraszamy do kontaktu z nam tel. 506 96 96 16

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.