Mikołajki

Wizyta świętego Mikołaja.

Okres bożonarodzeniowy to czas prezentów. Nie ważne ile mamy lat i tak z niecierpliwością oczekujemy na prezenty. Nie ważne czy wierzymy w św. Mikołaja i tak z ciekawością zaglądamy do worka i radośnie odpakowujemy podarunki.

Wizyta Mikołaja to dla najmłodszych ogromne przeżycie (szczególnie dla tych którzy jeszcze wierzą w jego istnienie). Dlaczego by więc nie sprawić im tej radości i nie zaprosić Mikołaja do domu?

Przyjdzie, wręczy prezenty, porozmawia z domownikami…piękne wspomnienie na resztę roku.

Spraw dziecku radość, zamów wizytę św. Mikołaja

tel. do świętego 534 69 07 11.

Mikołaj dla dzieci – w tradycyjnym stroju sam lub z reniferem, diabłem, śnieżynką czy bałwankiem odwiedzi w domu,  szkole czy przedszkolu i wręczy prezenty, zapewniając dzieciom niezapomniane przeżycia i emocje.

Proponujemy również wersję bogatszą bogatszą o imprezę mikołajkową. Czyli oprócz wizyty Mikołaja i wręczenia prezentów, proponujemy zabawę z udziałem Mikołaja, Śnieżynki, Diabła, Bałwanka. Mikołaj wręczy prezenty, zada dzieciom szereg pytań i zagadek związanych z zimą, a Śnieżynka pomaluje dzieciom buzie w różne wzory, zaproszą dzieci do konkursów, tańców zabaw i quizów. Czas trwania takiej imprezy to 2 godz. Czas rozrywki radości i zabawy.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
Skontaktuj się z nami:
tel. 534 69 07 11
biuro@iki-studio.pl
Doradzimy, wyjaśnimy, zaproponujemy.
Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb i możliwości klienta.

tagi: mikołaj dla dzieci kraków