organizacja imprez liczby
iki miki urodziny dla dzieci

Organizacja imprez dla dzieci

„Iki i Miki bawią dzieci”

Oferta Animacji „Iki i Miki bawią dzieci” jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 lat do 14 lat. Firma Iki-studio zajmuje się między innymi organizacją imprez dla dzieci.

Program jest tak przygotowany, aby każde dziecko znalazło coś dla siebie. Aby przez cały czas trwania animacji świetnie się bawiło i miało ciekawe zajęcia, które rozwijają zdolności artystyczne, interpersonalne oraz uczą zachowań w grupie. Eventy są prowadzone przez profesjonalnych animatorów dla dzieci

„Iki” – animator dla dzieci

prowadzi całość imprezy, zaprasza do zabawy wszystkie dzieci wraz z rodzicami, wprowadza wesołą i zabawową atmosferę w ciągu całego eventu. Angażuje jak największą ilość dzieci w razie potrzeby dorosłych do zabawy z chustą Klanza.

„Klaun”

Tej kolorowej i barwnej postaci nie może zabraknąć na żadnej imprezie dla dzieci. Klaun robi ogromne bańki mydlane i przeprowadza naukę wraz z konkursami na największą bańkę. Robi „balonowe zoo” uczy chętne dzieci robienia zwierzaków. Śmieszny i zabawny klaun jest dusza każdej imprezy. Nie może zabraknąć go na urodzinach ani na żadnej imprezie gdzie pojawiaja sie najmłosi.

Zobacz teraz ofertę Klaun

„Wróżka” – malowanie buzi

na twarzach dzieci wyczarowuje wspaniałe wzory, spełnia każde wypowiedziane życzenie. Zaprasza dzieci do zabawy z chustą Klanza, do tańców i konkursów. Na imprezie dla dzieci nie może zabraknąć Wróżki.

 

„Kącik twórczy Miki” czyli warsztaty dla dzieci

W trakcie eventu organizowane są zajęcia zabawowo-edukacyjne. Dzieci mogą uczestniczyć w :

warsztatach plastycznych z wykorzystaniem różnych technik, od podstawowychjak kredki, farby, przez warsztaty malowania na tkaninach / tworzenie swojego podkoszulka/

warsztatach origami,

warsztatach nauki szydełkowania,

warsztatach tworzenia biżuterii,

warsztatach malowania na szkle

warsztatach kulinarnnych

Dla młodszych będą kolorowanki i ciastolina oraz bezpieczny Kącik Malucha wraz z suchym basenem wypełnionym plastikowymi piłeczkami

Organizujemy imprezy dla dzieci w Krakowie oraz na terenie całej Polski.

Nasza najnowsza oferta dla przedszkoli i młodszych klas.

„Przedszkolaki dzielnymi żeglarzami”

Proponujemy zabawę edukacyjną dla najmłodszych  o tematyce żeglarskiej, której głównym celem jest propagowanie bezpiecznych zachowań na wodzie , oraz przybliżenie dzieciom  podstawowych pojęć żeglarskich.

Animatorzy w przystępny sposób przybliżą dzieciom dzieciom podstawowe nazwy z zakresu żeglarstwa, nauczą je  wiązać żeglarskie węzły, powiedzą co zrobić w  razie niebezpieczeństwa, pokażą budowę  żaglówki. Razem poszukają pirackiego skarbu, dowiedzą się  co  znaczy  Skrzynia Umarlaka, razem odkryją lądy nieznane. A wszystkim tym atrakcjom  będzie towarzyszyła muzyka szantowa.

 zaglowka

 

Oferta:

 

Oferta animacji Akademia Pana Kleksa

 

Zaufali nam: Comarch S.A, Hotel dr Ireny Eris, Hotel Farmona, Edison S.A Roedl Outsourcing sp. z o.o., Actifun Sp.zo.o, Markoland, Kopalnia Wapienna Czatkowice, Zakład Produkcyjny Masmal Dairy Sp. z o.o., Będzińskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Osiedla "Podskarpie", Hotel Radison blu, Urząd Dzielnicy Wola, MartJack Extreme Event, Skansen Smaków, DH Heban, Gardecko sp z o.o., Market Piotr i Paweł, Cementownia Kraków-Nowa Huta, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenie „Przyszłość naszych dzieci”, Galeria 15 Lubostroń