Organizacja pikników firmowych – kompleksowa obsługa pikników dla firm

Organizacja pikniku firmowego w plenerze w sezonie wiosenno-letnim, a nawet jesienią, będzie doskonałą okazją do spotkania się z pracownikami. Taka forma integracji zespołu wraz z rodzinami, z atrakcjami dla dzieci i dorosłych, jest zawsze dobrze postrzegana, a po okresie pandemii może być idealnym sposobem na integrację zespołu.

Gdzie zorganizować piknik firmowy?

Gdzie zorganizować piknik firmowy? Można skorzystać z oferty obiektów użyteczności publicznej typu: parki, domy kultury, stadiony czy inne obiekty sportowe, oferujących często przestrzeń wraz z dostępem do niezbędnych pomieszczeń sanitarnych. Innym rozwiązaniem jest znalezienie restauracji lub domu weselnego, gdzie będziemy mieć do dyspozycji ogród lub teren przylegający. Wszystko zależy od planowanej ilości osób, czasu trwania spotkania i jego charakteru.

Jeśli firma dysponuje swoim własnym placem lub terenem, należy w tym miejscu zaplanować dostęp do odpowiedniej ilości toalet, miejsca do przewijania dla mam z małymi dziećmi. W przypadku większych imprez musimy też zorganizować zabezpieczenie medyczne.

W zależności od miejsca powyższych ustaleń, możemy zaproponować catering dopasowany do konkretnej imprezy. W plenerze oczywiście najlepiej sprawdzą się grille czy wojskowa grochówka 🙂

Organizacja pikniku firmowego z animacjami dla dzieci i atrakcjami dla dorosłych

Gwarancją idealnego pikniku, poza atrakcyjną miejscówką i smacznym jedzeniem, jest oczywiście dobra zabawa! A jeśli będzie to piknik rodzinny z dziećmi, zadbajmy, by nie nudziły się one ani przez chwilę, a dorośli mieli czas ze sobą porozmawiać. Nieoceniony będzie więc kącik dla maluszków, gdzie animatorzy zajmą im czas zabawkami edukacyjnymi.

Dla nieco starszych dzieci możemy rozstawić duże dmuchane zjeżdżalnie i zamki czy suche baseny z piłkami, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zapewniają młodszym uczestnikom pikniku firmowego zabawę na wiele godzin.

Bańki mydlane to kolejna propozycja atrakcji na firmowy piknik. Kto nie lubi dużych i kolorowych baniek mydlanych? Prawdziwą frajdą będzie możliwość nauczenia się robić je własnoręcznie. Figurki skręcane z kolorowych balonów, tory przeszkód, wyścigi w workach, zabawy z chustą, to tylko część atrakcji, dzięki którym dzieci będą zajęte i zadowolone. Furorę robią tatuaże, czy to brokatowe, czy malowane farbkami. Klaun może poprowadzić pokaz, który zaangażuje i rozśmieszy wszystkich, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Oferujemy dużą ilość atrakcji, które mogą być wykorzystane podczas firmowego pikniku – dzięki nim imprezy firmowe dla dzieci są ciekawą formą rozrywki i okazją do zawierania nowych przyjaźni.

Na pikniku firmowym nie może zabraknąć DJ lub konferansjera. Zadba on nie tylko o nagłośnienie, ale także dopilnuje planu imprezy, informując uczestników o atrakcjach i przerwach na ciepły posiłek.

Organizację pikniku firmowego oraz kompleksową obsługę imprezy plenerowej dla pracowników można powierzyć naszej firmie – zapraszamy do kontaktu!

Powiązane wpisy